Boże Ciało za nami, w mediach podsumowują incydenty dnia, a oto jeden z nich - atak pogański na procesji, który miał miejsce w na Ursynowie w Warszawie. dzikikraj.(*)a-warszawskim-ursyn,nId,976365Po obejrzeniu załączonego filmiku, doszło do mnie, że może jawnie nie atakowałam święta, ale na pewno uprawiałam dywersję - rano poszłam do fitness klubu na zajęcia jogi. I to nie tylko ja! Do wejścia ustawiła się kolejka chętnych na te i inne zajęcia. Wracając z zajęć widziałam ludzi na rowerach, biegających lub po prostu ubranych luźnie, na sportowo - w domyśle mających zamiar spędzić ten dzień inaczej niż idąc jak stado baranów w procesji.. Serce się raduje na taki widok.. ale jak widać dla pewnej grupy oznacza to rzucenie rękawicy prosto w twarz.. Czy będzie odwet? Mod: Taki wątek - zresztą również w tym dziale - już istnieje. Zamykam.
|