Polecam wszystkim zaznajomic sie z tworczoscia wielkiego rumunskiego, a zreszta europejskiego filozofa- Constantina Noici. Jego mysl jest imponujaca. Wszystkich chetnych wiedzy, a takze ludzi kulturowo uczulonych zapraszam na strone noica.w.interia.pl |