>Władza wszystko chce miec pod kontrolą. Walka o zamknięcie klubu rozpoczęła się już wcześniej. Filozofia działania klubu nie była możliwa do akceptacji przez władzę klerykalno-prawicową jaką mamy w kraju. Dodać należy, że w Warszawie ta forma władzy istniała znacznie wcześniej i dawała o sobie znać. Było do przewidzenia, że kołtun prawicowy zrobi wszystko aby pozbyć się klubu, jak zarazy. Oczywiste jest, że to tylko jedno z pól bitewnych o dusze społeczeństwa nowych władców naszego kraju. Cel jest jasny, spacyfikować wszystko co jest na lewo od krzyża, co nie jest zgodne z doktryną KK i JK.
|