Zastanawia mnie nauka religi w szkołach. Jak ją oceniacie? Czy jest to przedmiot wnoszący "coś" ważnego w życie młodzieży czy wręcz przeciwnie? Czy nakaz obowiązkowego nauczania religi jest właściwy? Nie narzuca nam wiary?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.