Racjonalista - Strona głównaDo treści
prawda nie boi się rewizji....

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
29-05-2006 01:13Jeremiasz prawda nie boi się rewizji....
Wszelkie wymiany poglądów, mnieman,wniosków dyskursywnych są bezprzedmiotowe dla wszystkich stron polemizujących, które nie są zdolne z powodów prestiżowych , denominacyjnych badz " ambitnych "a zwłaszcza zawodowych - wykontestować nieskażona prawdę z dwu kontrastujacych Pism: Hebrajskich i Greckich zwanych NT. Jeżeli masz szacunek do samego siebie - to jesteś sobie samemu to winien uczynić.
zobacz konfrontacje judeo- chrześcijańską ! www.jewsforjudaism.org
/ klick " właściwosci nie na polska lecz świat / Jest to w jezyku angielskim, ale nawet przy słabej znajomosci języka zrozumiesz kluczowe problemy i fakty.
Jeremiasz

RudiMagx (280 punktów)
>Wszelkie wymiany poglądów, mnieman,wniosków
>dyskursywnych są bezprzedmiotowe dla wszystkich stron
>polemizujących, które nie są zdolne z powodów prestiżowych
>, denominacyjnych badz " ambitnych "a zwłaszcza zawodowych
>- wykontestować nieskażona prawdę z dwu kontrastujacych
>Pism: Hebrajskich i Greckich zwanych NT. Jeżeli masz
>szacunek do samego siebie - to jesteś sobie samemu to
>winien uczynić.
Jest to z pewnością pasjonujące np. dla ateistów i agnostyków, którzy i wszystkich wierzeniach mają określone zdanie
Pzdr serdecznie
Ps. Taki napuszony styl jest lepszy niż piórko flaminga

hominis est errare, insipientis in errore perseverare
kaczmareck (21 punktów)
>>Wszelkie wymiany poglądów, mnieman,wniosków
>>dyskursywnych są bezprzedmiotowe dla wszystkich stron
>>polemizujących, które nie są zdolne z powodów prestiżowych
>>, denominacyjnych badz " ambitnych "a zwłaszcza zawodowych
>>- wykontestować nieskażona prawdę z dwu kontrastujacych
>>Pism: Hebrajskich i Greckich zwanych NT. Jeżeli masz
>>szacunek do samego siebie - to jesteś sobie samemu to
>>winien uczynić.

kaczmareck nic nikomu nie jest winien, bo bardzo w tych sprawach dbający jest
"nieskażona prawda" - ze wszystkich prawd tego świata osobiście stawiam na gówno-prawdę

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365