Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czym w życiu kieruje się żyd?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
23-03-2024 17:56endymion (638 punktów)Czym w życiu kieruje się żyd?
Łatwo to poznasz po czynach, kierowanych pewnymi zasadami:

memory-bet(*)i/Ferengi_Rules_of_Acquisition
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
>Czym w życiu kieruje się żyd?
wspólnotą
dla nas gojów bogiem jest liberalizm; INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, co jest antywspólnotowe

my libki niedorozwojki musimy wymrzeć, by mogli żyć żydzi (u nas kobieta rodzi 1 dziecko, u nich 4)

liberalizm; INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, to śmierć


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
endymion (638 punktów)
>>Czym w życiu kieruje się żyd?
>wspólnotą
>dla nas gojów bogiem jest liberalizm; INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, co jest antywspólnotowe
>my libki niedorozwojki musimy wymrzeć, by mogli żyć żydzi (u nas kobieta rodzi 1 dziecko, u nich 4)
>liberalizm; INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, to śmierć

Jak się cieszę, że nie jestem taki zjebem z dwubiegunówką, który pieprzy jedno i drugie na raz i wydaje się mu, że zdrowy goj tego nie widzi.

Dla nas ludzi, jesteście bardzo przejrzyści, widać was z daleka i widać że coś tam pod kopułą wam się przewraca. Niestety jakbyście tego nie próbowali ukryć, Dzięki Bogu, że nas ludzi wyposażył w dysonans poznawczy, pozwalający zauważyć wasze nieludzkie odklejenia. My ludzie mamy jedną twarz i sramy na wasze dwulicowe p*****lenie. Jesteśmy bardzo ludzcy w przeciwieństwie do was.
24-03-2024 12:28 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>My ludzie mamy jedną twarz i sramy na wasze dwulicowe p*****lenie. Jesteśmy bardzo ludzcy w przeciwieństwie do was.

Szczerze wątpię.

Niektórym świat wydaje się bardzo prosty, w którym panuje tylko jedno pojęcie prawdy, tylko jedno pojęcie dobra i jedno sprawiedliwości dla czego nie ma żadnej alternatywy.

Taki stan umysłu utrzymuje się tylko przez chwilę a potem na powrót świat staje się bardzo złożony i różnorodny.

Wy ludzie zostaniecie określeni nieludzkimi nim 3 kur zapieje.

Śmieję się z tej twojej czarno-białej wizji.
Wiesz ilu już takich wizjonerów, którzy odkryli prawdę jedyną było już w historii ludzkości?
Ich ciałami wyłożona jest droga do piekła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
endymion (638 punktów)
>Łatwo to poznasz po czynach, kierowanych pewnymi zasadami:
>memory-bet(*)i/Ferengi_Rules_of_Acquisition

www.racjonalista.pl/forum.php/s,736654
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Łatwo to poznasz po czynach, kierowanych pewnymi zasadami:

Żydzi podobnie jak inne nacje kierują się pragnieniem życia.

Kazdy, kto tylko istnieje kieruje się pragnieniem życia i każdy realizuje swoje dążenie do życia na inny sposób.

Czasem myśli się, że jedno życie wyklucza inne albo że jedno buduje się odebraniu innego życia..

Czasem myśli materializują się.

Dlatego należy uważać na to o czym się myśli, bo już nie jeden człowiek, który uwierzył, że dąży do dobra był kreatorem wielkiego zła.

Żydzi ze swoimi zasadami są cool.
Nie są cool ci, którzy nienawidzą innych za zasady inne niż własne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
endymion (638 punktów)
>>Łatwo to poznasz po czynach, kierowanych pewnymi zasadami:
>Żydzi podobnie jak inne nacje kierują się pragnieniem życia.
>Kazdy, kto tylko istnieje kieruje się pragnieniem życia i każdy realizuje swoje dążenie do życia na inny sposób.
>Czasem myśli się, że jedno życie wyklucza inne albo że jedno buduje się odebraniu innego życia..
>Czasem myśli materializują się.
>Dlatego należy uważać na to o czym się myśli, bo już nie jeden człowiek, który uwierzył, że dąży do dobra był kreatorem wielkiego zła.
>Żydzi ze swoimi zasadami są cool.
>Nie są cool ci, którzy nienawidzą innych za zasady inne niż własne.
Ależ to jest właśnie kwintesencja żydostwa -> podporządkować sobie świat i zmienić czyjeś zasady na własne.

Ale tutaj dajesz doskonały przykład tego jak działa żyd. Insynuuje swoje projekcje na innych. Zarzuca komuś to, co sam właśnie robi, jednocześnie udając, że tego nie robi.
Thoter (6650 punktów)

>Ależ to jest właśnie kwintesencja żydostwa -> podporządkować sobie świat i zmienić czyjeś zasady na własne.
>Ale tutaj dajesz doskonały przykład tego jak działa żyd. Insynuuje swoje projekcje na innych. Zarzuca komuś to, co sam właśnie robi, jednocześnie udając, że tego nie robi.
>

Żydzi podporządkowują sobie Gojów wprowadzając ich w chaos i w mody. Sterują Gojami poprzez demokrację, w której lokalna inteligencja nie ma szans się przebić na wierzch, przez plankton idiotów. Jest niszczona przez ich monopol propagandowy.
Monopolizują: finanse, propagandę, farmakochemię, rozrywkę, wojsko, prawo, nagrody, historię.
Niszczą: konkurencję, inteligencję, innym zdrowie, ponosząc przy tym minimalne koszty. Główne koszty ponoszą ci, którzy zostali przez nich przejęci.
Ile osób w Polsce rozumie, kto tak naprawdę u nas rządzi ??
Ile mamy długów i ile będzie kosztować ich spłacenie ??
quick (6858 punktów)
>Żydzi podporządkowują sobie Gojów wprowadzając ich w chaos i w mody. Sterują Gojami poprzez demokrację, w której lokalna inteligencja nie ma szans się przebić na wierzch, przez plankton idiotów. Jest niszczona przez ich monopol propagandowy.
>Monopolizują: finanse, propagandę, farmakochemię, rozrywkę, wojsko, prawo, nagrody, historię.
>Niszczą: konkurencję, inteligencję, innym zdrowie, ponosząc przy tym minimalne koszty. Główne koszty ponoszą ci, którzy zostali przez nich przejęci.
Protokoły mędrców Syjonu?

>Ile osób w Polsce rozumie, kto tak naprawdę u nas rządzi ??
Wiesz co to deep state? Warstwa oświecona?

>Ile mamy długów i ile będzie kosztować ich spłacenie ??
Każdy je ma i każdy je spłaca, nawet USA.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
endymion (638 punktów)
>>Ależ to jest właśnie kwintesencja żydostwa -> podporządkować sobie świat i zmienić czyjeś zasady na własne.
>>Ale tutaj dajesz doskonały przykład tego jak działa żyd. Insynuuje swoje projekcje na innych. Zarzuca komuś to, co sam właśnie robi, jednocześnie udając, że tego nie robi.
>>
>Żydzi podporządkowują sobie Gojów wprowadzając ich w chaos i w mody. Sterują Gojami poprzez demokrację, w której lokalna inteligencja nie ma szans się przebić na wierzch, przez plankton idiotów. Jest niszczona przez ich monopol propagandowy.

Proszę posługiwać się poprawnym nazewnictwem: rozróżniamy pasożydów i ludzi.
Thoter (6650 punktów)

>Dlatego należy uważać na to o czym się myśli, bo już nie jeden człowiek, który uwierzył, że dąży >do dobra był kreatorem wielkiego zła.
>

Nie był kreatorem wielkiego zła, tylko był używany przez kreatora wielkiego zła dla innych a dla siebie wielkiego interesu.
Dobro to jest mały interes, zło to jest wielki biznes.
Biedacy muszą bronić tego, kto broni ich małych interesików przed tymi, co chcą z nich zrobić swój wielki biznes.
Komunizm stworzyli wielcy Żydzi niemieccy. Penalizowanie komunizmu wprowadzili Żydzi amerykańscy.
Komunista i wróg komunizmu zostali stworzeni w tym samym celu przez różnych Żydów.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Dobro to jest mały interes, zło to jest wielki biznes.
Dobre. Choć "mały" i "wielki" wypadałoby doprecyzować.

cr
05-05-2024 11:29 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>>Dobro to jest mały interes, zło to jest wielki biznes.

>Dobre. Choć "mały" i "wielki" wypadałoby doprecyzować.
>
Nie wolno doprecyzowywać, tak samo jak przepisów prawa.
Moje hasło ma pobudzić procesy myślowe, u każdego może to wywołać różny efekt, i oto mi chodzi.

24-03-2024 17:41 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Czasem myśli materializują się.
>

Nie myśli tylko realizowane plany.
endymion (638 punktów)

żydzi gwałcą swoje dzieci grupowo, a największą satysfakcję mają z uwodzenia ludzkich dzieci (człowiek = przeciwieństwo żyda)
pl.wikipedia.org/wiki/Child_grooming

Robią to od abrachama, który złożył ofiarę ze swojego syna, okaleczając sobie i jemu genitalia. żydzi wymieniają się dziećmi, nie zostają ze swoim ojcem i matką (robią tak dla niepoznaki tylko w kulturach monogamicznych np. słowiańskich, gdzie jest ścisła monogamia i jak dotąd dziewictwo przed ślubem, ale jest to tylko na zewnątrz), stąd mają dużo "cioć" i "wujków", co widać wyraźnie na ostatnich filmach porno, gdzie większość "aktorów" jest okaleczonych i promujących sex z przyrodnim rodzeństwem, czy też ojczymem, czy macochą.

Są organizacje, które są totalnie żydowskie, takie jak masoni czy świadkowie jechowy. O ile ci pierwsi się z tym kryją (tak samo jak każdy żyd nie mówi wprost otwarcie, że jest żydem w infiltrowanych społeczeństwach), to jechowych już macie wyjaśnionych.

Ponadto policja. To jest zorganizowana grupa przestępcza nadzorująca np obrót narkotykami. Jeżeli jesteś żydem (koszernym - czyli zweryfikowane konto), to możesz obracać narkotykami na tzw. "legalu".

Z wojskiem już tak nie jest do końca, bo kiedyś każdy był pod przymusem, teraz biorą tylko koszernych. Na pewno "terytorialsi".

Czy można być niekoszernym żydem? Tak, jeżeli urodzisz się w rodzinie żydowskiej, ale nie dołączysz świadomie do orgii to jesteś "potencjalnym koszernym", czyli jesteś urabiany aż do tego dojdzie.

Czy jeszcze jakieś pytania?
endymion (638 punktów)
www.bitchute.com/video/ecouG61O0dVJ/

Pytanie się nasuwa: czy 15-letnia dziewczynka jest dzieckiem czy kobietą którą można wykorzystać seksualnie? Bo ktoś tu takie praw zrobił... Dziecko jest łatwo kupić i zrobić mu z mózgu papkę.

Neurony u człowieka osiągają dojrzałość w okolicy 23 roku życia. Do tego momentu układ nerwowy jest cały czas KSZTAŁTOWANY.
26-03-2024 01:44 
 Ocena-1 na 1
endymion (638 punktów)

>Teraz czekam tylko aż jakiś Robert Patus z youtuba, przejdzie się z flagą "M.A.P.'ów" idąc z dzieckiem za rękę po ulicach i pytając ludzi, czy są MAPofobami i czy akceptują ich związek?
>Jak widać można jeździć porsze, i pukać młode żydówki i dalej mieć depresję. Przyjemności to jest zupełnie coś innego niż szczęście, dlatego te odklejone żydki cierpią za grzechy świata.

www.youtube.com/watch?v=lCMBrFTZMRM

voila! tak to się właśnie robi jak ktoś chciałby lekcję hakowania AI, celem manipulacji pasożydków, to daję korki jak by co ;D (ps. oni wszyscy są manipulowani odśrodkowo, bo to przecież niewolnicy są)

www.dailym(*)nicate-secretly-Instagram.html

No co prawda mógłby się z tym mniej kryć, skoro już wykonywać rozkazy ;] ale TAK WŁAŚNIE SIĘ TRESUJE ŻYDCA!
endymion (638 punktów)
>>Teraz czekam tylko aż jakiś Robert Patus z youtuba, przejdzie się z flagą "M.A.P.'ów" idąc z dzieckiem za rękę po ulicach i pytając ludzi, czy są MAPofobami i czy akceptują ich związek?
>>Jak widać można jeździć porsze, i pukać młode żydówki i dalej mieć depresję. Przyjemności to jest zupełnie coś innego niż szczęście, dlatego te odklejone żydki cierpią za grzechy świata.
>www.youtube.com/watch?v=lCMBrFTZMRM
>voila! tak to się właśnie robi jak ktoś chciałby lekcję hakowania AI, celem manipulacji pasożydków, to daję korki jak by co ;D (ps. oni wszyscy są manipulowani odśrodkowo, bo to przecież niewolnicy są)
>www.dailym(*)nicate-secretly-Instagram.html
>No co prawda mógłby się z tym mniej kryć, skoro już wykonywać rozkazy ;] ale TAK WŁAŚNIE SIĘ TRESUJE ŻYDCA!

o proszę! A jednak jakiś admin jest, ciekawe czemu skasował tylko mój post o p3d0f|lach?
No więc powtórzę, bo to widocznie ważne jest żeby się nie wydało, także wydawajmy

Na zachodzie próbuje się normalizować p3d0f|lię, zastępując to słowo mniej pejoratywnym Minor Attracted Person (M.A.P.)
www.youtube.com/watch?v=egiBgmvv8wA
www.youtube.com/watch?v=VbQaC_8QuWk
www.youtube.com/watch?v=TETuzP-Ixfc

Trzeba zaznaczyć, że tutaj P3d0filia nazywana jest "orientacją seksualną". Homoseksualizm przestał być zaburzeniem psychoseksualnym w roku 1974 na wskutek głosowania WHO, i został oficjalnie nazwany "orientacją seksualną", a lekarze, którzy skutecznie leczyli te zaburzenia zostali nazwali chorymi na homofobię. (proszę tego nie kasować, dobrze? PDF'ie?)

W Polsce jak na razie występuje tylko grooming, czyli oswajanie z tą myślą młode pokolenia. Tacy youtuberzy próbują swoim młodym fanom pokazać, że można to puścić płazem i przymknąć na to oko, jak taki Boxdel (nie baxton jak próbował celowo to zniekształcić Morawiecki, ten od "MAM PLAN!" pożyczki reklamuje), oraz Dubiel czy Stuu. Próbuje się pokazać, że da się o tym zapomnieć i totalnie to akceptować. NO k***a NIE I to bardzo bardzo ważne jest.

pl.wikipedia.org/wiki/Child_grooming

Ależ to bardzo jasno świadczy o tym, kto zarządza tym forum i po prostu potwierdza, że się boi prawdyDD także lecimy z tym bydłem ;d
endymion (638 punktów)
czas na "oczy szeroko otwarte"

www.youtube.com/watch?v=aSTV99Uy8hk
endymion (638 punktów)
>czas na "oczy szeroko otwarte"
>www.youtube.com/watch?v=aSTV99Uy8hk
>

Mark Twain Był masonem, nieprawdaż?

www.youtube.com/watch?v=unmQl3wK83M

To jest chyba niebo z K-pax?DD

No cóż, słówko do nauczenia na dziś: STEGANOGRAFIA
pl.wikipedia.org/wiki/Steganografia
endymion (638 punktów)
Uśmiech stary spaślaku

www.youtube.com/watch?v=Gx2rgLt9gY8
endymion (638 punktów)
endymion (638 punktów)
>Slava Izrael ;D
>www.youtube.com/watch?v=QK3YkCjk8_o

taki "wielki władca", "master of puppets" a w moim przypadku nic nie możesz zmienić i jedyna twoja interakcja to po prostu komentowanie... już biegnę wielbić big brothera lmao
endymion (638 punktów)
a mój ulubiony youtuber to pandorciax bagatelciax <3
endymion (638 punktów)
endymion (638 punktów)
Także kontynuując katechezę prawdy:
www.youtube.com/watch?v=iVFHRMFqW1s

PRAWDA
endymion (638 punktów)
>>Teraz czekam tylko aż jakiś Robert Patus z youtuba, przejdzie się z flagą "M.A.P.'ów" idąc z dzieckiem za rękę po ulicach i pytając ludzi, czy są MAPofobami i czy akceptują ich związek?
>>Jak widać można jeździć porsze, i pukać młode żydówki i dalej mieć depresję. Przyjemności to jest zupełnie coś innego niż szczęście, dlatego te odklejone żydki cierpią za grzechy świata.
>www.youtube.com/watch?v=lCMBrFTZMRM
>voila! tak to się właśnie robi jak ktoś chciałby lekcję hakowania AI, celem manipulacji pasożydków, to daję korki jak by co ;D (ps. oni wszyscy są manipulowani odśrodkowo, bo to przecież niewolnicy są)
>www.dailym(*)nicate-secretly-Instagram.html
>No co prawda mógłby się z tym mniej kryć, skoro już wykonywać rozkazy ;] ale TAK WŁAŚNIE SIĘ TRESUJE ŻYDCA!

jak narazie robi co się mu każe... ciekawe czy teraz na kolana padnie i na czworaka zacznie szczekać jak pokorny piesek?
endymion (638 punktów)
Kiedy przypuszczany jest "atak" urabiających?
Ci, którzy odpowiedzialni są za urabianie potencjalnych celów, muszą na bieżąco obserwować swój cel. W tych czasach jest to łatwe, gdyż każdy łączy się z internetem i poprzez sieć GSM. Atak jest przypuszczany w momencie kiedy cel dochodzi do momentu rozładowania seksualnego. Wtedy jest najbardziej podatny na sugestie seksualne i wtedy się doń uderza z propozycjami tudzież insynuacjami.

Dlaczego takie ważne jest kontrolowanie sfery seksualnej, duchowej i ekonomicznej każdego człowieka?
Bo jak się kontroluje te trzy sfery, to ma się człowieka w garści i jest jak marionetka.

Do inwigilacji jest używana wysoko rozwinięta technologia, nie tylko taka jak słynny pegasus i AI reagująca natychmiastowo, aby dopasować treści do pożądanych celów manipulacyjnych. Technologia ta nawet nie jest wspominana w filmach sci-fi, aby ludzie nie mogli nawet na coś takiego wpaść, a co dopiero żeby to w ogóle było możliwe.
Począwszy od konwertowaniu obrazu w dźwięk, do skanowania kory mózgowej przy użyciu wysoko zaawansowanej sieci GSM (tak, tu chodzi o słynne 5G). Dzięki temu można nie tylko uzyskać trójwymiarowy obraz tego co się dzieje w środku pomieszczenia inwigilowanego, ale też dosłownie zajrzeć mu do głowy. To wydaje się kosmicznie niemożliwe, a jednak...

www.youtube.com/watch?v=DBYY3D1gkQ0

Jaki problem jest uczynić to urządzenie bezprzewodowym? Spokojnie, to tylko wierzchołek góry lodowej...

Niszczenie wież 5G w tym momencie nic nie da, bo obecnie mamy wszechobecnego Starlinka, a serwery na których umieszczona jest AI latają wysoko na orbicie.

Skąd ja to wiem i dlaczego czuję się taki bezpieczny? Bo wszystko jest sterowane zdalnie poprzez AI, a AI jest tylko maszyną bezkonkurencyjną w porównaniu z ludźmi, więc po prostu da się ją shakować... dosłownie swoimi myślami
endymion (638 punktów)
Jak się nie podporządkujesz to grożą Ci na przeróżne sposoby. Aż w końcu zaczynają cię okradać, zabijać zwierzęta domowe itp. No teraz akurat mi kot zginął, bardzo k***a śmieszne, ale ja dalej tłumaczę, że to się rozejdzie i poniesiesz tego konsekwencje Zgadnij k***a geniuszu w którą stronę to pójdzie?

Na to tylko czekałem.
endymion (638 punktów)
pasożydki mają wpojone od dziecka, że ludzie powinni im służyć

www.bitchute.com/video/Y9O8af8E5XVc/
www.bitchute.com/video/Jlt9h0KyOl5a/
endymion (638 punktów)

www.bitchute.com/video/YzJFKSnVP1ct/

To znak od samego Mesjasza!
zamiast gołębicy jest wrona "nevermore"!
endymion (638 punktów)
endymion (638 punktów)
znalazłem też oryginalną stronę masonów

masonicboys.net/

"Welcome to Masonic Boys - the original place of secret gay priesthood rituals where young men are on a mission to become top minion for the Order. Follow each boy's story of becoming a defiled missionary to this mysterious cult run by older men who expect nothing but submission and devotion. These missionary boys will break any boundaries to please the leaders and become a humble follower!"
endymion (638 punktów)
>znalazłem też oryginalną stronę masonów
>masonicboys.net/
> "Welcome to Masonic Boys - the original place of secret gay priesthood rituals where young men are on a mission to become top minion for the Order. Follow each boy's story of becoming a defiled missionary to this mysterious cult run by older men who expect nothing but submission and devotion. These missionary boys will break any boundaries to please the leaders and become a humble follower!"

hmmmmm... ciekawe dlaczego wszyscy mają okaleczone genitalia? Czyżby biła z tego jakaś inteligencja olśniewająca i oświecająca, czy stoi za tym jakaś inna przyczyna?
endymion (638 punktów)
Jest taka bardzo inteligentna historia z morałem:
Spytał synek konającego żyda, na łożu śmierci: jakie jest jego ostatnie życzenie?
Żyd odpowiedział: zróbcie mi herbatę z dwiema łyżeczkami cukru?
Synek na to: dobrze, tylko dlaczego akurat to?
Żyd na to: całe życie w domu słodziłem jedną, w gościach słodziłem 3 lub 4, ale najbardziej smakuje mi z dwiema.

Jaki płynie morał z tej mądrościodajnej przypowieści?
Ano, skoro życie po śmierci to bajka dla frajerów, a każden żyd został wybrany przez jechowego aby cierpiał za grzechy świata, to trzeba chociaż raz w życiu spróbować tego co się lubi.
endymion (638 punktów)
Widzę, że istotny link zniknął z tego żydoforum, więc trzeba zamieścić raz jeszcze:

www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365