Od dziś racjonalista.pl dostępny jest także dla posiadaczy urządzeń mobilnych. Pod adresem mobile.racjonalista.pl/znajduje się zupełnie nowa wersja serwisu, przeznaczona dla urządzeń takich jak telefony, 'smartfony' itp. Nie można jej oglądać przy pomocy większości stacjonarnych przeglądarek typu IE. Aktualnie dostępne są działy oraz artykuły, niedługo także wyszukiwanie. Strony są zoptymalizowane dla szybkiego (i taniego) ładowania się, dlatego wygląd jest dość ascetyczny. Czekam na uwagi i sugestie. Załączam screeny, aby było wiadomo o czym mowa:  Uprzedzając pytania, w kolejce na dodanie czekają działy wiadomości oraz komentarzy, nie planujemy forum w wersji mobilnej. ps. Wyszukiwanie już jest. |