Jeśli dobrze rozumiem, to właśnie poznałem Autora tutejszych "sond".
No, to mam pytanie: Czemu one służą (mają służyć)?
I pytanie drugie: Dlaczego są na tak kompromitująco niskim poziomie?
Pytanie trzecie: Czemu ma służyć wykrzyknik przy ostatniej opcji odpowiedzi? (to jeden z przykładów kompromitacji)
Pytanie czwarte: Dlaczego nie ma opcji "Inne" lub "Nie mam zdania"?
Pytanie piąte: Do jakich wniosków doprowadzą wyniki tej "sondy"? (o ile doprowadzą, w co wątpię)
fides ex necessitate esse non debet
|