Kiedyś, gdy powstawała "Oaza spokoju", obowiązywała zasada zapraszania do uczestnictwa przez uczestników. Później, dowiedziałem się, iż każdy może poprosić Moderatorów o możliwość partycypacji w tym dziale. Trochę to dziwne, ale... Nawiązując jednak do pierwotnej tradycji wnoszę i zapraszam następujące osoby: 1. Janinę Szulc; 2. Gosię (tę z Trójmiasta).
Z góry dziękuję za pozytywne ustosunkowanie się do mojej prośby i serdecznie pozdrawiam.
|