Racjonalista - Strona głównaDo treści
Do Moderatorów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
05-02-2008 20:50Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)Do Moderatorów
Kiedyś, gdy powstawała "Oaza spokoju", obowiązywała zasada zapraszania do uczestnictwa przez uczestników.
Później, dowiedziałem się, iż każdy może poprosić Moderatorów o możliwość partycypacji w tym dziale. Trochę to dziwne, ale...
Nawiązując jednak do pierwotnej tradycji wnoszę i zapraszam następujące osoby:
1. Janinę Szulc;
2. Gosię (tę z Trójmiasta).

Z góry dziękuję za pozytywne ustosunkowanie się do mojej prośby i serdecznie pozdrawiam.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

webmaster (moderator)
>Kiedyś, gdy powstawała "Oaza spokoju", obowiązywała zasada zapraszania do uczestnictwa przez uczestników.
To mogło dotyczyć dosłownie pierwszych osób, później tak nie było i nie jest.

>Nawiązując jednak do pierwotnej tradycji wnoszę i zapraszam następujące osoby:
>1. Janinę Szulc;
>2. Gosię (tą z Trójmiasta).
To miło, ale: Aby otrzymać zaproszenie do udziału w tym dziale, zgłoś swój wniosek do kolegium moderatorów.
Nikogo na siłę zapraszać nie będziemy, to nie sekta
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>To mogło dotyczyć dosłownie pierwszych osób, później tak nie było i nie jest.

Rozumiem. Prawo Mikołaja K. wciąż aktualne.

Pozdrawiam.

PS.
>[...] to nie sekta.

Coraz częściej odnoszę odnienne wrażenie.


fides ex necessitate esse non debet
webmaster (moderator)
A zechcesz to uzasadnić, czy po prostu "no bo tak"? Co widzisz złego w nie zapraszaniu na siłę?
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Co widzisz złego w nie zapraszaniu na siłę?

Nic. Ja chciałem jednak "zaprosić", nie "wezwać".
Pozostaje mi wiara, że różnica pomiędzy tymi terminami jest oczywista również i dla Ciebie (chociaż z powyższej wypowiedzi jakoś to nie wynika).


fides ex necessitate esse non debet

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365