Racjonalista - Strona głównaDo treści
Racjonalistyczna Wigilia Integracyjna - Bydgoszcz 30 XII

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
27-12-2008 22:40Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)Racjonalistyczna Wigilia Integracyjna - Bydgoszcz 30 XII
Ocena 4 na 4

RACJONALISTYCZNA WIGILIA INTEGRACYJNA - BYDGOSZCZ 30 XII 2008r.

Wszystkich gniewnych zapraszamy na... poprawiny , czyli:

Co : Racjonalistyczna Wigilia Integracyjna!
Gdzie : "czarna sala" klubu "Mózg" - Bydgoszcz ul. Gdańska 10
Kiedy : wtorek 30 grudnia o godz. 20:00
Po kiego : nowa świecka tradycja!

MENU

Wszystko zgodnie z tradycją!
12 potraw [piwo +piwo + piwo + ... + piwo + dodatkowy wolny kufel dla spragnionego wędrowca].
No i... już! Chyba, że coś przytargacie ze sobą.
Zamiast karpia na stół wjadą "rybki Darwina", których ławica przypłynie do nas królową polskich rzek Wisłą prosto z Grudziądza, a usmaży je dla biesiadników nadworna kucharka PSR-u waćpanna Monika Stogowska - nasza nieoceniona "małoletnia" rewolucjonistka.
Z wyżerki to by było na tyle.
Zapomniałbym, nie może przecież zabraknąć opłatka - będzie - w wersji świeckiej to się chyba nazywa... chipsy [czy jakoś tak].

PROGRAM ARTYSTYCZNY

Wspólne śpiewanie kolęd np. "Cicha Noc" [wersja satanistyczna!]
Połączymy się z zaświatami aby wysłuchać świąteczno-noworocznego orędzia Johna Lennona do narodu.
Choinka, a pod nią oczywiście łapówki nie wiadomo czemu zwane... prezentami.
Będzie niezła szopka, z Pasterką raczej damy sobie siana. Kto chce może sobie na deser pogalopować do... stajenki, do Jezuska i panienki. Wolna wola!

Ponieważ codziennie miewam objawienia, program może ulec zmianie za co organizatorzy nie ponoszą konsekwencji.

UWAGA : Łapówki dostaną tylko osoby które potwierdzą mailem udział w tym wiekopomnym wydarzeniu!

Kto chce przygalopować proszę się zameldować : Sławek Dutkiewicz lp.pw@bsipyt

Ps.
Jeśli jakiś wrażliwiec dostał telepki, szczękościsku czy czegoś tam po lekturze treści ogłoszenia i uważa, że obrażono jego uczucie religijne, to niech zasuwa do prokuratury [podpowiadam: art. 196]. AMEN!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

małoletnia (369 punktów)
>Zamiast karpia na stół wjadą "rybki Darwina", których ławica przypłynie do nas królową polskich
>rzek Wisłą prosto z Grudziądza, a usmaży je dla biesiadników nadworna kucharka PSR-u waćpanna Monika
>Stogowska - nasza nieoceniona "małoletnia" rewolucjonistka.

Przepraszam, czy ja bym jednak mogła autobusem przyjechać? A nie wpław?
Ja im nawet pyszczki zrobiłam. Tym rybkom.
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>>Zamiast karpia na stół wjadą "rybki Darwina", których ławica przypłynie do nas królową polskich
>>rzek Wisłą prosto z Grudziądza, a usmaży je dla biesiadników nadworna kucharka PSR-u waćpanna Monika
>>Stogowska - nasza nieoceniona "małoletnia" rewolucjonistka.
>Przepraszam, czy ja bym jednak mogła autobusem przyjechać? A nie wpław?

A kto Ci każe wpław pod prąd forsować Wisłę w grudniu?
Kajakiem moja droga... kajakiem!
Nie gadaj tylko... wiosłuj!

Za te rybki dostaniesz nie tylko EWOLUCJONISTĘ ale nawet kopsnę Ci... MISIA!
Trzeba jedynie uważać żeby "temu Misiu" oczka nie odpadły!


Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
małoletnia (369 punktów)
>A kto Ci karze wpław pod prąd forsować Wisłę w grudniu?
>Kajakiem moja droga... kajakiem!Nie gadaj tylko... wiosłuj!
Uuuu zawsze mam najgorzej Nie dość, że najmłodsza i 6 godzin robiłam te rybki, to jeszcze jakaś katorga. Nieładnie się odwdzięczacie!
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>>A kto Ci karze wpław pod prąd forsować Wisłę w grudniu?
>>Kajakiem moja droga... kajakiem!Nie gadaj tylko... wiosłuj!
>Uuuu zawsze mam najgorzej Nie dość, że najmłodsza i 6 godzin robiłam te rybki, to >jeszcze jakaś katorga. Nieładnie się odwdzięczacie!

Wybaczaj waćpanna!
To tylko małpia przekora.
Zgadzam się na transport kołowy [za bilet zwrócimy żebyś kieszonkowego nie nadwyrężała!]. Przywieź fakturę za te flądry - przecież nie będziesz dokładać do interesu.
Ugościmy, kwaterę Ci załatwię u jakiejś koleżanki [żeby nie było!] cobyś nie musiała po nocy wiosłować nazad.

Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
27-12-2008 23:37 
 Ocena 1 na 1
bolek - liberalatheist (64444 punktów)
>Ugościmy, kwaterę Ci załatwię u jakiejś koleżanki [żeby nie było!] cobyś nie musiała po nocy wiosłować nazad.

   Kwatera już jest zaklepana, nie bój nic. I nie u koleżanki


Kanał perfidnej ateistycznej indoktrynacji - Zapraszam!
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>>Ugościmy, kwaterę Ci załatwię u jakiejś koleżanki [żeby nie było!] cobyś nie musiała po nocy wiosłować nazad.
>   Kwatera już jest zaklepana, nie bój nic. I nie u koleżanki

Bolek! Tu mówi... Lolek!
Ale z Ciebie prosię - odczep się od... mojej "małoletniej"!
Ona jest WIELKA i jest pod moją... szczególną opieką!
Nogi z d... powyrywam!


Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
bolek - liberalatheist (64444 punktów)
>>   Kwatera już jest zaklepana, nie bój nic. I nie u koleżanki
>Bolek! Tu mówi... Lolek!Ale z Ciebie prosię - odczep się od... mojej "małoletniej"!Ona jest WIELKA i jest pod moją... szczególną opieką!Nogi z d... powyrywam!

   No daj się zaopiekować ten jeden raz

Kanał perfidnej ateistycznej indoktrynacji - Zapraszam!
Kuri23 (183 punktów)

>
Kanał perfidnej ateistycznej indoktrynacji - Zapraszam!

Bardzo ciekawe to jest dzięki a masz tego więcej??
bolek - liberalatheist (64444 punktów)
>>
Kanał perfidnej ateistycznej indoktrynacji - Zapraszam!

>Bardzo ciekawe to jest dzięki a masz tego więcej??

   To jest jedyna moja strona, ale ciągle się rozwija. Co tydzień nowy filmik

Kanał perfidnej ateistycznej indoktrynacji - Zapraszam!
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

>A kto ci karze wpław pod prąd forsować Wisłę w grudniu?

   W grudniu to rzeczywiście straszna kara.
.
28-12-2008 13:54 
 Ocena 1 na 1
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>>A kto ci karze wpław pod prąd forsować Wisłę w grudniu?
>   W grudniu to rzeczywiście straszna kara.

"Jak się Sławek śpieszy, to się Zbysław cieszy"

No co? Na rzęsach chodziłem i na piwo się śpieszyłem. Mea culpa!

Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
Andrzej Wendrychowicz (6624 punktów)
A nie da się tak przenieść tej Waszej Bydgoszczy do Warszawy?
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>A nie da się tak przenieść tej Waszej Bydgoszczy do Warszawy?

A po kiego grzyba?
Wszak powszechnie wiadomo, że Warszawa to wiocha z tramwajami i od wieków robi za przedmieścia Bydgoszczy. Wsiadasz waść w tramwaj zwany pożądaniem, wysiadasz na przystanku Bydgoszcz Gł. i... jesteś w mieście. Zapraszamy!


Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
Andrzej Wendrychowicz (6624 punktów)

>A po kiego grzyba?
>Wszak powszechnie wiadomo, że Warszawa to wiocha z tramwajami i od wieków robi za przedmieścia Bydgoszczy. Wsiadasz waść w tramwaj zwany pożądaniem, wysiadasz na przystanku Bydgoszcz Gł. i... jesteś w mieście. Zapraszamy!
>
Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina


Nie mieszkam w Warszawie. Myślałem tylko, że po przeniesieniu Bydgoszczy miałbym do Was bliżej i wpadł na Wasze spotkanie. Ale Twoja agresywna wypowiedź o Warszawie zniechęciła mnie do wizyty.
Nowicki (51 punktów)
>A nie da się tak przenieść tej Waszej Bydgoszczy do Warszawy?

Nie oddamy naszej wioski w obce łapy!


Szymon Nowicki

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365