RACJONALISTYCZNA NASIADÓWKA - BYDGOSZCZ 8 I 2009 r.Zapraszamy wszystkich zintegrowanych [biesiadników Racjonalistycznej Wigilii Integracyjnej], jak też niezintegrowanych racjonalistów na rewolucyjną nasiadówkę, która odbędzie się: Kiedy: czwartek 8 I 2009 r. godz. 19:00 Gdzie: "czarna sala" klubu "Mózg" Bydgoszcz ul. Gdańska 10 Po co: bo tak trzeba! Na początek puścimy Wam kilka zajawek tego, co chcemy zaserwować w najbliższym czasie w ramach "Kina Racjonalisty". Na razie to niespodzianka. Kto chce wiedzieć niech się pofatyguje na spotkanie. Filmy są z polskimi napisami autorstwa Bolka Czabańskiego. Będzie ich więcej - Bolek cały czas tyra! Potem omówimy nasze plany na 2009 r.: 1. Krótkoterminowe [na najbliższe 2 m-ce] 2. Długoterminowe [na cały 2009 r.] Będzie też prezentacja strony internetowej bydgoskiego PSR-u [autorstwa Maćka Twardowskiego] oraz Kalendarza Racjonalisty [mamy własną wersję... a co!] autorstwa tegoż & Anety Tworek. Na koniec odśpiewamy... "Boże coś Polskę" i pogalopujemy do domu [albo do... baru!]. Z harcerskim pozdrowieniem @lud - druh Sławek Ps. Meldować kto chce przygalopować! Sławek Dutkiewicz lp.pw@bsipyt |