Racjonalista - Strona głównaDo treści
SPOTKANIE RACJONALISTÓW - BYDGOSZCZ 8 I 2009 r.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
05-01-2009 21:57Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)SPOTKANIE RACJONALISTÓW - BYDGOSZCZ 8 I 2009 r.
RACJONALISTYCZNA NASIADÓWKA - BYDGOSZCZ 8 I 2009 r.

Zapraszamy wszystkich zintegrowanych [biesiadników Racjonalistycznej Wigilii Integracyjnej], jak też niezintegrowanych racjonalistów na rewolucyjną nasiadówkę, która odbędzie się:

Kiedy: czwartek 8 I 2009 r. godz. 19:00
Gdzie: "czarna sala" klubu "Mózg" Bydgoszcz ul. Gdańska 10
Po co: bo tak trzeba!

Na początek puścimy Wam kilka zajawek tego, co chcemy zaserwować w najbliższym czasie w ramach "Kina Racjonalisty". Na razie to niespodzianka. Kto chce wiedzieć niech się pofatyguje na spotkanie. Filmy są z polskimi napisami autorstwa Bolka Czabańskiego. Będzie ich więcej - Bolek cały czas tyra!

Potem omówimy nasze plany na 2009 r.:
1. Krótkoterminowe [na najbliższe 2 m-ce]
2. Długoterminowe [na cały 2009 r.]

Będzie też prezentacja strony internetowej bydgoskiego PSR-u [autorstwa Maćka Twardowskiego] oraz Kalendarza Racjonalisty [mamy własną wersję... a co!] autorstwa tegoż & Anety Tworek.

Na koniec odśpiewamy... "Boże coś Polskę" i pogalopujemy do domu [albo do... baru!].

Z harcerskim pozdrowieniem
@lud - druh Sławek

Ps.
Meldować kto chce przygalopować!
Sławek Dutkiewicz lp.pw@bsipyt
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365