Racjonalista - Strona głównaDo treści
Darwin's Brave New World

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
15-04-2011 12:05Grodlife (350 punktów)Darwin's Brave New World
Ocena 5 na 5
Oglądałem ostatnio dwa z trzech odcinków filmu dokumentalnego pt''Świat Darwina'' na Discovery Historia (tytuł oryginału: '' Darwin's Brave New World'').
Wrażenia? Przyznam, dokument zrobił na mnie spore wrażenie: głownie za sprawą przystępnej formy - śledzimy życie bohaterów niczym w serialu, odkrywamy kolejne etapy życia Karola Darwina i jego kompanów w barwny sposób. Występują także znani biolodzy, np. Richard Dawkins.
Przegapiłem tylko part1 (dotyczący podróży statkiem Beagle).
Polecam wszystkim zainteresowanym! Drugi odcinek w niedziele o 15:20 na Discovery Historia!

kultura.wp(*)ji,wid,13087162,wiadomosc.html

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Roksana Małek (894 punktów)
>Polecam wszystkim zainteresowanym! Drugi odcinek w niedziele o 15:20 na Discovery >Historia!
Dzięki wielkie za tę informację.
Widziałam, że jutro (16.04.11) też ma być. Tylko nie wiem, który to będzie odcinek.

Grodlife (350 punktów)
>>Polecam wszystkim zainteresowanym! Drugi odcinek w niedziele o 15:20 na Discovery >Historia!
>Dzięki wielkie za tę informację.
>Widziałam, że jutro (16.04.11) też ma być. Tylko nie wiem, który to będzie odcinek.
>

Jutro będzie odcinek 3 o godzinie 9:30, już go sobie nagrałem na dekoderze

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365