>może ktoś lepiej się na tym zna? Nikt nie zna się lepiej od Ciebie na przewidywaniu przyszłego rozwoju nauki i cywilizacji. Nikt lepiej od Ciebie nie potrafi przewidzieć, czy nadal będziemy swoją działalnością klimat ocieplać, czy może w końcu się opamiętamy. Na przewidywaniu skutków naszej współpracy, żaden naukowiec nie zna się lepiej, niż ktokolwiek inny (z wyjątkiem nie docenianych przez naukowców jasnowidzów, rzecz jasna).
|