Nie wiem o co chodzi. Z pewnością zostanie to wyjaśnione, ale już nudzi mnie to wałkowanie problemu cenzury przez coraz to nowe, coraz bardziej niemądre wnioski. Czy takim problemem jest wyslanie emaila z zapytaniem, czy też z przekory potrzebujesz zainicjować na ten temat nowy wątek? "cenzura" wątków może zostać w indywidualnym przypadku zastosowania, jeśli komuś nerwy puszczą tak, że znieważy jakąś osobę lub grupę osób (co się kwalifikuje na ogół pod kwalifikację karnoprawną) lub naruszy w inny sposób prawo (np. wklejenie jakiegoś cudzego artykułu w kontekście naruszenia praw autorskich) lub zasady forum (wklejenie czegoś co nie jest zainicjowaniem czy kontynuowaniem dyskusji, lecz np. kryptoreklamą). Jak masz problem, to najpierw zapytaj webmastera (chyba że wprowadzimy moderatora).
|