Racjonalista - Strona głównaDo treści
co to za cezura ????

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-02-2005 22:07Holy_Grail_Seeker (86 punktów)co to za cezura ????
co to za cenzura, były 3 wątki "okrutny" Bóg a tu jest tylko jeden. Jaka się domyślam zostanie usunięty ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

św.Marek
>co to za cenzura, były 3 wątki "okrutny" Bóg a tu jest tylko jeden. Jaka się domyślam zostanie usunięty ?

Jeden wątek został. Pomyliłeś forum z jakąś inną formą, gdzie można pisać kolejne rozdziały swoich wypowiedzi. Na forum stawia się problem do dyskusji, zaś uczestnicy ów problem omawiają. Bądź uprzejmy tak właśnie traktować nasze forum. Jeśli chcesz swoją myśl rozwinąć szerzej, napisz publikację i zamieść ją w odpowiednim miejscu, a na forum odwołuj się do tego materiału.
Cenzura to słowo, które na tym forum trąci moralnością Kalego. Jeśli łaska: tu o nim zapomnij.



___________
Pozdrawiam
Holy_Grail_Seeker (86 punktów)
>Jeden wątek został.
Dziękuje, o panie, za twe hojne dary !
>Pomyliłeś forum z jakąś inną formą, gdzie można pisać kolejne rozdziały swoich wypowiedzi.
Nie rodziały, tylko części, a to ma tu kluczowe znaczenie.
>Na forum stawia się problem do dyskusji, zaś uczestnicy ów problem omawiają.
Właśnie taki problem przedstawiłem: Dlaczego "okrutny" Bóg nie jest okrutny !
>Bądź uprzejmy tak właśnie traktować nasze forum. Jeśli chcesz swoją myśl rozwinąć szerzej, napisz publikację i zamieść ją w odpowiednim miejscu, a na forum odwołuj się do tego materiału.
W ten sposób wygląda chyba "publikacja" w "racjonaliście". Przedstawienie bowiem problemu wybiórczo doprowadza do absurdów, a zagadnieniom do "publikacji" droga daleka!
>Cenzura to słowo, które na tym forum trąci moralnością Kalego. Jeśli łaska: tu o nim zapomnij.
Odpowiem tak jak tego uczycie, skoro chrześcijańskie nauki do Was nie trafiają: "dobro i zło zależy od naszego w tym względzie mniemania". W moim mniemaniu wycięcie 2/3 wypowiedzi (w ogóle co to za ograniczenie 6000 znaków?) jest CENZURĄ bo:
a) zostały wycięte części kluczowe
b) poprzez wycięcie tych części materiał nie dotarł do odbirców, którzy nie mogąc się zapoznać z ich problematyką, tkwią w swej nieświadomości.
c) żadnego zakazu nie złamałem:
>Uwaga: Wiadomość zawierająca treści kłamliwe lub złośliwe
może zostać usunięta przez moderatora.
Bo takich nie było.
>Jedna wypowiedź może mieć wielkość do 6000 znaków [...]
Bo "mój problem do dyskusji" składa się z 3 częsci-wypowiedzi (nie rozdziałów)

>Pozdrawiam
ja też!
|---|
|\|/|
|-0-|
\/|\/
 \-/
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Nie mam czasu z tobą na ten temat dyskutować, lecz odpowiedź jest banalnie prosta: jak chcesz coś powiedzieć na dany temat to nie zakłada się na ten temat 3 wątków! Mogłeś całą tę treść przecież wpisać w jednym wątku, lecz pod sobą. Ty założyłeś 3 wątki i dlatego to zostało usunięte. Gdybyś tę samą treść wpisał w jednym wątku, choćby i w 4 częściach nie byłoby zastrzeżeń, chyba że byłaby to próba opublikowania artykułu przez forum. Czasami są takie próby, np. odrzucam jakiś lichy tekst, a autor mi go wkleja na forum. Tak też się nie da.
Jeśli na ten sam temat założysz nowy wątek np. za 2 dni, to też zostanie on usunięty, ale jeśli będziesz temat realizować w ramach jednego wątku, który Ci pozostawiliśmy, nie widzę problemu. Każdy jest tak traktowany bez względu na światopogląd, bądź tego pewien. Zapewniam cię, że religijność lub bigoteria tego lub owego pana czy pani X jakich na pęczki spotykamy w Racjonaliście, redaktorów serwisu ani ziębi ani grzeje. Dla mnie praktycznie kilka zdań przeczytanych od danej osoby pozwala stwierdzić czy kiedykolwiek indziej przeczytam jakąś wypowiedź tejże osoby. Nie czytam więc nawet połowy wszystkich wypocin, jakie w tym serwisie składają roznamiętnieni chrześcijanie (zwłaszcza oni), więc także obiektywnie nie mam możliwości, aby ciągle czyhać na jakieś "złote myśli" twoje czy kogoś podobnego, aby je niecnie i bezbożnie kasować. Wyluzuj się trochę.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365