Nie mam czasu z tobą na ten temat dyskutować, lecz odpowiedź jest banalnie prosta: jak chcesz coś powiedzieć na dany temat to nie zakłada się na ten temat 3 wątków! Mogłeś całą tę treść przecież wpisać w jednym wątku, lecz pod sobą. Ty założyłeś 3 wątki i dlatego to zostało usunięte. Gdybyś tę samą treść wpisał w jednym wątku, choćby i w 4 częściach nie byłoby zastrzeżeń, chyba że byłaby to próba opublikowania artykułu przez forum. Czasami są takie próby, np. odrzucam jakiś lichy tekst, a autor mi go wkleja na forum. Tak też się nie da. Jeśli na ten sam temat założysz nowy wątek np. za 2 dni, to też zostanie on usunięty, ale jeśli będziesz temat realizować w ramach jednego wątku, który Ci pozostawiliśmy, nie widzę problemu. Każdy jest tak traktowany bez względu na światopogląd, bądź tego pewien. Zapewniam cię, że religijność lub bigoteria tego lub owego pana czy pani X jakich na pęczki spotykamy w Racjonaliście, redaktorów serwisu ani ziębi ani grzeje. Dla mnie praktycznie kilka zdań przeczytanych od danej osoby pozwala stwierdzić czy kiedykolwiek indziej przeczytam jakąś wypowiedź tejże osoby. Nie czytam więc nawet połowy wszystkich wypocin, jakie w tym serwisie składają roznamiętnieni chrześcijanie (zwłaszcza oni), więc także obiektywnie nie mam możliwości, aby ciągle czyhać na jakieś "złote myśli" twoje czy kogoś podobnego, aby je niecnie i bezbożnie kasować. Wyluzuj się trochę.
|