Pare dni temu, w naszej szkole odbyl sie koncert chrzescijanskiego zespolu "Book of Hope". Wszyscy uczniowie klas czwartych musieli zejsc na drugiej godz lekcyjnej do sali gimnastycznej, gdzie studenci amerykanscy mowili o Jezusie. Bylo bardzo milo  Ciekawe, co jeszcze sie wydarzy w mojej swieckiej szkolce? |