Tak sobie podróżuję po sieci i trafił mi się wasz serwis. Wszystko ładnie, macie dużo racji, owszem, wspaniale... ALE Kiedy potępia się fantyków, to siłą rzeczy potępia się również 'czysty' racjonalizm, 'czysty' nihilizm etc. Jeśli ktoś ma na to odpowiedź to bardzo bym prosił o udzielenie. Jeśli czegoś nie doczytałem to przepraszam bardzo, ale jestem tu od piętnastu minut. |