stereotyp.....dlaczego to kobieta musi miec piersi?? ja tez mialem piersi.... wspaniala sliczna pare znalazlem je wsrod skrzekow zabiej podniety wazylem je w rekach dotykalem i ogladalem z kazdej strony... czulem sie kims stalem na piedestale wynioslej dumy ale...bylem...inny? nie taki sam jak oni... roznilem sie, wytykali mnie nienawidzili, nietolerowali... dlaczego zabili moja swiadomosc?... odobrali mi je....odebrali..mi moje piers dlatego ze bylem inny... niestereotypowy..... ......................... .................... przeraza mnie ludzka tolerancja... jej kompletny brak pomyslcie o tym czesciej niz myslicie kiedykolwieg PS. to nie jest WIERSZ!!! STOP NAZIZMOWI!!! |