> Przypuszczam ze niniejsze forum jest z mozliwoscia moderowania i jesli w czyms urazilem to serdecznie przepraszam jednoczesnie zywiac nadzieje, iz post ten zostanie usuniety z tegoz forum i przeniesiony do linkow... Niemniej moim zalozeniem bylo rozpoczecie dyskusji na temat neopoganstwa tak jak jest ono przedsytawione na stronach RKP - wydawalo mi sie bardziej logiczne podac dla zainteresowanych link niz przenosci text z jednego serwisu na inny. Odrebna kwestia jest ze tak jak w kilu miejscach wypromowalem wsz serwis (bo jest szczegolnie ciekawy i dobrze sie zapowiadajacy, iz przypuszczlem ze tak krotki post nie wywola tak wielkiego zalu). Jeszcze raz przepraszam jesli w czym urazilem - Kilo
|