Racjonalista - Strona głównaDo treści
Gnidy!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
26-05-2003 18:35KrisGnidy!
Ale belkot, strona rynsztokowa, dla pedalow i pedofili,zygac sie chce czytajac te wypociny,mozna was smierdziele porownac do nowotworu lub pasozyta na ciele Narodu,takich jak wy trzeba poprostu wyciac zeby nie infekowali, radykalnie, bez cackania sie,nie dlugo to nastapi,szybciej niz myslicie gnidy
lp.pw@2sirk

Vampire
Jesteś zabawny. I to "zygac" Szkoły to Ty chyba nie skończyłeś, co? Wiesz miło, że masz takie poglądy, bo to nam dogłębnie uświadamia, że ludzie pod względem intelektualnym równi absolutnie nie są. Szkoda, że taka krótka wypowiedź, ale zapewne na nic więcej Cię nie stać panie chrześcijaninie, czy kim tam sobie jesteś.
Czela
>Ale belkot, strona rynsztokowa, dla pedalow i
>pedofili,zygac sie chce czytajac te wypociny,mozna was
>smierdziele porownac do nowotworu lub pasozyta na ciele
>Narodu,takich jak wy trzeba poprostu wyciac zeby nie
>infekowali, radykalnie, bez cackania sie,nie dlugo to
>nastapi,szybciej niz myslicie gnidy
>lp.pw@2sirk
W imię Oja i Syna i bij su...syna. Niejeden pozazdrości
bijącej od krisa historycznie wypracowanej przez kr miłości.
webmaster
>dla pedalow i pedofili
o przepraszam, nie tylko dla gejów
Michał Wybieralski (1 punktów)
Prymitywny atak personalny obnaża brk merytorycznych argumentów


Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365