Racjonalista - Strona głównaDo treści
Żenada

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
27-07-2003 10:56GruboskórnyŻenada
Drodzy Twórcy strony o racjonalizmie. z nadzieja zajrzalem na wasza strone, aby przeczytac cos RACJONALNEGO. jesli wg. was racjonalizm polega tylko na obsmarowywaniu...to jest to zenujace. jestescie monotonni w tym ataku na kosciol katolicki. czy nie ma innych tematow? czy racjonalnosc polega na atakowaniu. zakrawa to na irracjonalny lęk. zarzekacie sie, ze atakujecie wszelka glupote... a czy glupota nie jest wypowiedz racjonalisty, ktory "wierzy"(sic), ze swiat istnieje wiecznie. jesli jego wiara jest argumentem przeciwko wierzacemu w Boga, to kto jest wiekszym Ciemnogrodzianinem. mam nadzieje, ze przestaniecie ublizac ratio a zaczniecie go wreszcie jakos promowac w sensowny sposob.

webmaster (moderator)
>jesli wg. was racjonalizm polega tylko na obsmarowywaniu...to jest to zenujace.
drogi czytelniku. twoja opinia nie jest tu nowością. wielu przed tobą uważało, że pozjadało wszystkie rozumy i zna ten serwis jak własną kieszeń. to jednak wyraz pychy. nawet ja nie znam zawartości wszystkich stron, choć jestem za wszystkie poniekąd odpowiedzialny. dlatego nie wydaję opinii kategorycznych czy autorytarnych na temat naszego serwisu. wymaga tego ode mnie elementarna uczciwość.
>jestescie monotonni w tym ataku na kosciol katolicki. czy nie ma innych tematow?
ależ są! prosze czytać także inne działy, nie tylko ten jeden. co prawda najwięcej jest tekstów związanych z Kościołem i chrześcijaństwem, ale to przecież nie wyczerpuje tymatyki serwisu.
>a czy glupota nie jest wypowiedz racjonalisty, ktory "wierzy"(sic), ze swiat istnieje wiecznie.
kto tak powiedział ? ja nie raz na tym forum pisałem, że nic nie jest wieczne.
a może miał na myśli coś więcej niż tylko kosmos? istnieją kosmologiczne hipotezy mówiące o 'wiecznie'
istniejącym metawszechświecie, w którym nie ma czasu (w naszym rozumieniu tego pojęcia). to, że pan czegoś nie zrozumiał, to nie znaczy, że to nieprawda.
>jesli jego wiara jest argumentem przeciwko wierzacemu w Boga, to kto jest wiekszym Ciemnogrodzianinem.
zapewne ten, kto nie dostrzega innych argumentów. a opinia tego czy innego nie ma tu rzeczywiście znaczenia.
jeżeli mieni się pan orędownikiem ratio, czemu z lekką ręką pan tak uogólnia ?
Michał Piotrowski
>Drodzy Twórcy strony o racjonalizmie. z nadzieja
>zajrzalem na wasza strone, aby przeczytac cos RACJONALNEGO.
>jesli wg. was racjonalizm polega tylko na
>obsmarowywaniu...to jest to zenujace. jestescie monotonni w
>tym ataku na kosciol katolicki. czy nie ma innych tematow?
>czy racjonalnosc polega na atakowaniu. zakrawa to na
>irracjonalny lęk. zarzekacie sie, ze atakujecie wszelka
>glupote... a czy glupota nie jest wypowiedz racjonalisty,
>ktory "wierzy"(sic), ze swiat istnieje wiecznie. jesli jego
>wiara jest argumentem przeciwko wierzacemu w Boga, to kto
>jest wiekszym Ciemnogrodzianinem. mam nadzieje, ze
>przestaniecie ublizac ratio a zaczniecie go wreszcie jakos
>promowac w sensowny sposob.
>
Czytam serwis od 4 dni prawie non stop. Jestem może w połowie.

Mariusz Agnosiewicz
>Czytam serwis od 4 dni prawie non stop. Jestem może w połowie.
Niemożliwe. Nikt nie przeczyta połowy Racjonalisty w ciągu 4 dni, choćby nie wiem jak się starał
gewuriel...abdiel
>>Drodzy Twórcy strony o racjonalizmie. z nadzieja
>>zajrzalem na wasza strone, aby przeczytac cos RACJONALNEGO.
>>jesli wg. was racjonalizm polega tylko na
>>obsmarowywaniu...to jest to zenujace. jestescie monotonni w
>>tym ataku na kosciol katolicki. czy nie ma innych tematow?
>>czy racjonalnosc polega na atakowaniu. zakrawa to na
>>irracjonalny lęk. zarzekacie sie, ze atakujecie wszelka
>>glupote... a czy glupota nie jest wypowiedz racjonalisty,
>>ktory "wierzy"(sic), ze swiat istnieje wiecznie. jesli jego
>>wiara jest argumentem przeciwko wierzacemu w Boga, to kto
>>jest wiekszym Ciemnogrodzianinem. mam nadzieje, ze
>>przestaniecie ublizac ratio a zaczniecie go wreszcie jakos
>>promowac w sensowny sposob.
>>
>Czytam serwis od 4 dni prawie non stop. Jestem może w połowie.
>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>;>>
Jajk jesteś moim szwagrem ...to masz przechlapane......

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365