Bardzo dobry pomysł z tym quizem dla czytelników Racjonalisty. Niektóre pytania są naprawdę trudne, zresztą jeśli ktoś je rozwiązywał bez podpowiedzi i szukania w trakcie informacji w serwisie - wie o czym mówię. Zawsze lubiłem takie testy  . Mam tylko jedną uwagę do web-majstra - może by dodać aktualny ranking uczestników do wglądu? Nie chce mi się czekać 2 miesiące aby sprawdzić jak wypadłem - wolałbym na bieżąco  . Aha może wprowadzić limit czasu na rozwiązanie - ograniczy to mozliwość 'cheat'ów'. pozdrawiam wszystkich Racjonalistów(.pl)  . |