Taka jedna propozycja: Może by tak uznać, że post jest nowy, jeśli ma powiedzmy nie więcej niż 36 godzin? Bo ocenianie tego po dacie jest mylące. O godzinie 00:01 nie ma nowych postów! Tak mni sie przynajmniej wydaje. I druga: Może by jednak ukrywać emaile, a dać możliwość wysłania emaila bez znajomości adresu odbiorcy? Chodzi mi tu np. o spam. Pozdrowienia.
>redakcja zje kolację, odpocznie sobie, pomyśli, a jak dojdze do wniosku, to zrobi No i jak tam, kolacja smakowała ? No to do roboty, droga redakcjo !!! Ja też nie chcę, aby mój e-mail był widoczny na forum...
>No i jak tam, kolacja smakowała ? No to do roboty, droga redakcjo !!! Ja też nie chcę, aby mój e-mail był widoczny na forum... młodzież się nie denerwuje, bo młodzieży zaszkodzi. zmiany poczynione, jest 36 godz. o e-maile się młodzież nie martwi, są zabezpieczone przed spamem. kto młodzieży powiedział, że automaty widzą to samo, co wy ? nie wierzcie od razu we wszystko co widzicie