chodzi o to, że aby zobaczyć niektóre strony, trzeba pare razy odwiedzic serwis. ten wspomniany numer to wlasnie ilosc odwiedzin. jezeli jest np. 5 to znaczy, że trzeba wejsc do nas przynajmniej 5 razy lub czytac nas przez 3*1h20m czyli przez jakies cztery godziny, co jakis czas otwierając kolejną (dowolną) stronę serwisu. nie jest to problem dla stałych czytelnikow, ktorzy mają bardzo duzo takich 'punktów'. naturalnie jak juz raz zdobędzie się te 'punkty', to juz wiecej to się nie powtórzy. ma to na celu skłonienie czytelników do powrotu do serwisu, co jak widzę się udało tylko nie wolno kasować ciasteczek
|