Witam wszystkich! Uwazam ze do pelnego obrazu wysmienitej strony, jaka jest Racjonalista, brakuje tylko sidebara Mozilli. Tu mozna zobaczyc przyklady z innych stron: mozillapl.org/index.php?name=Sajdbarolog
webmaster czuwa nad takimi nowinkami, ale uważa, że format RSS jest lepszy. a do Mozilli polecam www.racjonalista.pl/ws/racjonalista.src (dodać do katalogu searchplugins)