> >co właściwie oznacza ten termin wg katolików, czy ktoś> >to wie?> Przeczytaj: www.racjonalista.pl/kk.php/s,2760Niestety nie jest to jedyny dogmat kościoła, który został ogłoszony po setkach lat... Jest ich więcej; zastanawiające jest tylko, kto i w jaki sposób zostaje natchniony w takich "sprawach"... Niewiarygodny jest również fakt, jak silna jest wiara w podobne rewelacje w niektórych wyznaniach... Wynika to chyba z elementarnego braku wiedzy wierzących wyznawców. Ktoś powiedział: im większa wiedza, tym mniejsza wiara..w podobne dogmaty
|