Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wyścig pokutników

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
09-07-2009 17:17osko (291 punktów)Wyścig pokutników
Zapowiada się ciekawy teleturniej - po jednej stronie immam, pop, rabin i buddyjski mnich a po drugiej stronie 10 ateistów. Zwycięża ten kto da się nawrócić. Nagroda - pielgrzymka do świętego miejsc nowo wybranej religii. Mam jednak przeczucie ży wszystko to będzie ustawiane.

www.przekroj.pl/wydarzenia_swiat_artykul,5045.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

checkmate (1197 punktów)
>Zapowiada się ciekawy teleturniej - po jednej stronie immam, pop, rabin i buddyjski mnich a po
>drugiej stronie 10 ateistów. Zwycięża ten kto da się nawrócić. Nagroda - pielgrzymka do świętego
>miejsc nowo wybranej religii. Mam jednak przeczucie ży wszystko to będzie ustawiane.
>www.przekroj.pl/wydarzenia_swiat_artykul,5045.html

Ustawiane??? To media kłamią??
Ale mam pytanie: za co pokutuje ateista?
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
zdrowo się uśmiałem. :-DDDDD a czy organizatorzy przewidzieli możliwość, że pop, imam czy rabin w konfrontacji z ateizmem wiarę swą utraci? co wtedy?
Michał Bąkowski (81 punktów)
Ciekawe, jakie będą zasady tego teleturnieju. Na jakiej zasadzie będą odpadali uczestnicy? Ten, kto będzie bardziej zatwardziałym "grzesznikiem", odpada? Idiotyzm.
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Ciekawe, jakie będą zasady tego teleturnieju. Na jakiej zasadzie będą odpadali uczestnicy? Ten, kto będzie bardziej zatwardziałym "grzesznikiem", odpada? Idiotyzm.

ciekawe też, jak będą mierzyć ową "grzeszność"? wszak co jest grzechem np. w islamie, gdzie indziej może być wręcz religijnym obowiązkiem ( choćby upijanie się w święto Purim ). może pop, mnich, imam i rabin siedząc za stołem będą mówić "jestem na tak", "jestem na nie" i potem wyciągać demokratyczną średnią? albo decydować będą smsy od widzów?
rutosides (143 punktów)
>Zapowiada się ciekawy teleturniej - po jednej stronie immam, pop, rabin i buddyjski mnich a po
>drugiej stronie 10 ateistów. Zwycięża ten kto da się nawrócić. Nagroda - pielgrzymka do świętego
>miejsc nowo wybranej religii. Mam jednak przeczucie ży wszystko to będzie ustawiane.
>www.przekroj.pl/wydarzenia_swiat_artykul,5045.html
hehehehe
no aż nie wiem co powiedzieć
Mawak (23 punktów)
Wyślij SMS o treści ATEISTA.P aby ateista nawrócił się na prawosławie, ATEISTA.I aby ateista nawrócił się na islam, lub ATEISTA.B aby nawrócił się na buddyzm...

Panie Kowalski, po zliczeniu głosów uznaliśmy że został pan muzułmanem.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365