Racjonalista - Strona głównaDo treści
Onet cenzuruje

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
21-03-2004 11:10jeyes (2281 punktów)Onet cenzuruje
Moderatorzy for Onetowych uniemożliwiają zamieszczanie postów z linkiem do serwisu Racjonalista, powołując się na regulamin zabraniający podawania odnośników do witryn internetowych, ale najwyraźniej ów regulamin nie dotyczy reklamowania serwisów religijnych:
tygodnik.o(*)8,15442786,944276,0,forum.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Svarozyc (60 punktów)
Cóż, jedyna rada to pisać do redakcji Onetu, może zareagują i coś z tym zrobią. Wiem o tym z autopsji, bowiem swojego czasu wycięto mi na Onecie wątek, w którym moderatorzy dopatrzyli się treści rzekomo "obrażających uczucia religijne".

Wtedy napisałem stosownego maila, w którym przytoczyłem szereg odpowiednich artykułów z konstytucji i KK by udowodnić, że te zastrzeżenia są bezpodstawne i że jest to zwykła cenzura. Ostatecznie postraszyłem ich sądami Może ktoś stwierdzi, że szkoda czasu na takie pierdoły - ale ostatecznie życie codzienne to całe pasmo "pierdół" i jeśli coś w tej materii ma znamiona patologii, to co dopiero powiedzieć o rzeczach znacznie ważniejszych (niezależność i wolność mediów etc)...
Efekt tego był taki, że mój wątek - w formie nieokrojonej - w końcu pojawił się na forum Onetu.

Czasem więc upierdliwość popłaca
jeyes (2281 punktów)
Nie publikowali mi już wielu postów tłumacząc, że wycinali cały wątek. Prawda zaś była taka, że owszem, wątek wycięli, ale po wielu godzinach, a w "międzyczasie" moich postów nie puszczali. Tak było np. z wątkiem, gdzie rozwrzeszczeli się faszyści. Czasem moje interwencje skutkowały, ale post mi puszczali np. po dwóch dniach. W przypadku odmowy publikacji postu zawierającego link do "Racjonalisty" nie mogę z nimi powalczyć, bo faktycznie ich regulamin zabrania umieszczania adresów internetowych. A że adres do serwisu religijnego przeszedł, to wytłumaczą niedopatrzeniem i poinformują, że "już go usunęli". Tymczasem wisi już 2 dobę.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365