Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poprawność seksualna

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
03-04-2004 11:33Leon Bod BielskiPoprawność seksualna
Wszelkie "poprawności" idą do nas z Zachodu a my je bezkrytycznie przyjmujemy... To dzięki temu neototalitaryzmowi przeciętny amerykanin boi się dziś spojrzeć dłużej na sekretarkę, bo ta zaraz wyprocesuje od niego 10 mln dolarów za "molestowanie" - tak, to pojęcie już tam robi finansową furorę, boi się wykąpać własne dziecko, by czasem przy tej czynności nie tylko nie dotknąć jego "intymności i prywatności", którą prawo AP, a Texasu w szczególności, umieszcza głównie tylko między nogami, ale nawet boi się choćby cienia posądzenia o to!! "Bojowe Trojki" bojowników i bojowniczek spec urzędu jak te mendy łażą po boiskach i namolnie indagują dzieci, bezwstydnie i bezczelnie wypytując jak są przez rodziców kąpane itd., itp., włażąc im bezkarnie w ich nierozbudzoną jeszcze sferę seksualnych pojęć i zachowań - i czynią ten gwałt w todze i "powadze" ichni spaczonego "prawa"!! Nikomu tak nie przeszkadza i nie nurtuje codzienny gwałt i molestowanie milionów dzieci przez programy, gry komputerowe, pisma, portale inetowe, strony porno, wybitnie dla dzieci szkodliwe!! (piszę tu o codziennej szarej praktyce, nie o teorii "pięknego", podobnie jak u nas, totalnie olewanego "prawa")- jak to, w jaki sposób tata kąpie dzieci... Ten rodzaj poza granice głupoty i debilizmu zboczonego molestowania "poprawnym" amerykanom nie przeszkadza i nikt z możnych molestantów nie poszedł jeszcze za to na 30 lat do kryminału jak ci ojcowie i matki, którzy ośmielili się gołą ręką wymyć, proszę wybaczyć grubianizm, osranego dzieciaka!! Niedługo ci "zboczeńcy" będą prać swoje dzieci w automatach pralniczych zamiast je tradycyjnie, jak od wieków bywało, kąpać w balii czy we wannie!! To się dopiero nazywa "prawdziwe zboczenie i histeria", głupota i neototalitaryzm, totalny faszyzm ubrany w pozory "państwa prawa i demokracji"- oraz de facto doskonałe państwo policyjne!

jeyes (2281 punktów)
Jakieś dziwne natręctwa dotyczące kąpania dzieci...

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365