Od 7 do 13 maja 2006 r. w Białymstoku i Łomży odbywać się będzie IV Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki. Organizatorzy przygotowali wykłady, dyskusje, wystawy, koncerty, konkursy, wycieczki, kiermasze i wiele innych atrakcji. Więcej informacji: www.festiwal.biaman.pl/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.