>Bardzo proszę, aby bezwzględnie pisać tytuły jakichkolwiek wątków w stylu zdaniowym. Nie wielkimi literami
Przepraszam , Panie Mariuszu, ale ostatnio na portalu jest coraz więcej wątków, w których forma jest istotniejsza od treści. Wielkimi literami temat ktoś napisał po to, żeby zwrócic uwagę na ważność apelu. A Pan odpisuje jak w "Tangu" Mrożka, "A wie pan, że nawet zatańczę..." Już po raz któryś nasuwa mi się to skojarzenie. Ot, takie tam...
|