Racjonalista - Strona głównaDo treści
Demonstracja w Gdańsku przeciw nominacji Giertycha

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
09-05-2006 22:52Miłosz Kuligowski (430 punktów)Demonstracja w Gdańsku przeciw nominacji Giertycha
W GDAŃSKU w sobotę, 13 maja o godz. 12 odbędzie się demonstracja sprzeciwu wobec powolania Giertycha na szefa MEN.
Demonstracja rusza spod Dworca Głównego PKP pod Kuratorium Oświaty. Demonstracja jest zarejestrowana, będzie chroniona
przez policję. Protest dotyczy wszystkich tych, którzy chcą normalnej,
świeckiej szkoły, gdzie uczy się szacunku dla drugiego człowieka...
Przekażcie to info wszystkim znajomym, przyjdzie w sobotę 13 maja o 12 pod Dworzec PKP w Gdańsku!...
Jeżeli oczywiści chcecie!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

jarekland (142470 punktów)Odp: DEMONSTRACJA W GDAŃSKU PRZECIW NOMINACJI GIERTYCHA
>W GDAŃSKU w sobotę, 13 maja o godz. 12 odbędzie się
>demonstracja sprzeciwu wobec powolania Giertycha na szefa
>MEN.
>Demonstracja rusza spod Dworca Głównego PKP pod Kuratorium
>Oświaty. Demonstracja jest zarejestrowana, będzie chroniona
>przez policję. Protest dotyczy wszystkich tych, którzy chcą
>normalnej,
>świeckiej szkoły, gdzie uczy się szacunku dla drugiego
>człowieka...
>Przekażcie to info wszystkim znajomym, przyjdzie w sobotę
>13 maja o 12 pod Dworzec PKP w Gdańsku!...
>Jeżeli oczywiści chcecie.
Chyba nikt nie ma wątpliwości jak uczciwosć nakazuje postąpić.
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Bardzo proszę, aby bezwzględnie pisać tytuły jakichkolwiek wątków w stylu zdaniowym. Nie wielkimi literami
Myflowers (2721 punktów)
>Bardzo proszę, aby bezwzględnie pisać tytuły jakichkolwiek wątków w stylu zdaniowym. Nie wielkimi literami

Przepraszam , Panie Mariuszu, ale ostatnio na portalu jest coraz więcej wątków, w których forma jest istotniejsza od treści. Wielkimi literami temat ktoś napisał po to, żeby zwrócic uwagę na ważność apelu. A Pan odpisuje jak w "Tangu" Mrożka, "A wie pan, że nawet zatańczę..." Już po raz któryś nasuwa mi się to skojarzenie. Ot, takie tam...
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>Przepraszam , Panie Mariuszu, ale ostatnio na portalu jest coraz więcej wątków, w których forma jest istotniejsza od treści.

Nie, choć forma jest często tak ważna jak treść.

>Wielkimi literami temat ktoś napisał po to, żeby zwrócic uwagę na ważność apelu

Abstrahując od tego wątku - ważność to pojęcie subiektywne. Każdy dodający jakieś ogłoszenie na ogół uważa, że jest ono szczególnie ważne. Dlatego właśnie wszysc użytkownicy powinni wklejać wątki w podobnym stylu (zwykłym), a jeśli coś naprawdę i niewątpliwie trzeba wyróżnić to jest sprawa dla redakcji, któa może np. dać info w biuletynie czy zrobić jakąś kampanię itd.
jarekland (142470 punktów)
>>Bardzo proszę, aby bezwzględnie pisać tytuły jakichkolwiek wątków w stylu zdaniowym. Nie wielkimi literami
1. Pisanie wątku (takiego czy innego) wielkimi literami prędzej czy póżniej doprowadziłoby do tego iż coraz więcej wątków pianych byłoby wielkimi literami a w dalszym ciągu...
2. Takie są zasady ortografii polskiej.
3. A sam apel jest rzeczywiście ważny.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365