Wzywamy do masowego przybycia na demonstracje pod kolumną Zygmunta, sobota 13 maja, godzina 14.00. Demonstracja przejdzie pod sejm, a natępnie Ministerstwo Edukacji. GIERTYCH? NIGDY W ŻYCIU!!! Wzywamy do masowego przybycia na demonstracje pod kolumną Zygmunta, sobota 13 maja, godzina 14.00. Demonstracja przejdzie pod sejm, a natępnie Ministerstwo Edukacji. Gwizdki, bębny mile widziane!
*Roman Giertych nie może być ministrem edukacji! Jego faszystowskie poglądy i postawa wobec ludzi wykluczają go z tego stanowiska. Nigdy nie zajmował się oświatą i nie posiada predyspozycji do objęcia ważnej funkcji, jaką niewątpliwie jest minister edukacji!*
*Nie będziemy bezczynnie patrzeć jak ogranicza nam się wolność myślenia i narzuca poglądy! Wzywamy wszystkich uczniów, nauczycieli, organizacje i zwykłych ludzi do wspólnego protestu!!!*
*INICJATYWA UCZNIOWSKA * www.iu.bzzz.net pl.indymedia.org |