Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przeciwko Giertychowi.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
13-05-2006 10:34jarekland (142470 punktów)Przeciwko Giertychowi.
Młodzież, studenci etc planują kolejne demonstracje przeciwko min. Giertychowi. I tak odbędą się:
Częstochowa-sobota (13.05), godz.12.00, przed Urzędem Miejskim
Gdańsk-sobota (13.05),godz.12.00-Dworzec Główny
Kraków-sobota(13005), godz. 12.00, pod Ratyszem
Szczecin-sobota(13.05),dodz.12.00, plac łotników
Wrocław-niedziela(14.05, godz.15.00 Rynek
Katowice-sobota 13.05, godż.12.00, Teatr Wyspiańskiego
Poznań-sobota(13.05) godż. 12.00 Stary Rynek
Rzeszów-sobota (13.05), godz. 12.00 ,Rynek
Zapraszamy.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

jarekland (142470 punktów)
>Młodzież, studenci etc planują kolejne demonstracje
>przeciwko min. Giertychowi.
Podobno to nie są ostatnie protesty.
Volrath (3440 punktów)
Podobno w następną sobotę kolejna tura demonstracji przeciwko Giertychowi...
skóra (112 punktów)
>Młodzież, studenci etc planują kolejne demonstracje
>przeciwko min. Giertychowi. I tak odbędą się:
>Częstochowa-sobota (13.05), godz.12.00, przed Urzędem
>Miejskim
>Gdańsk-sobota (13.05),godz.12.00-Dworzec Główny
>Kraków-sobota(13005), godz. 12.00, pod Ratyszem
>Szczecin-sobota(13.05),dodz.12.00, plac łotników
>Wrocław-niedziela(14.05, godz.15.00 Rynek
>Katowice-sobota 13.05, godż.12.00, Teatr Wyspiańskiego
>Poznań-sobota(13.05) godż. 12.00 Stary Rynek
>Rzeszów-sobota (13.05), godz. 12.00 ,Rynek
>Zapraszamy.

A co z piątkiem? Niewielka ale jednak demonstracja. Brałem w niej udział wraz ze znajomymi z Federacji Anarchistycznej Ślask, była też oczywiście Inicjatywa Uczniowska. Niewiele osób, ledwie 30, może 40. Ale była.

Pzdr VIVE L'lIBRE
jarekland (142470 punktów)
>A co z piątkiem? Niewielka ale jednak demonstracja. Brałem w niej udział wraz ze znajomymi z Federacji Anarchistycznej Ślask, była też oczywiście Inicjatywa Uczniowska. Niewiele osób, ledwie 30, może 40. Ale była.
Jeżeli pominołem jakąs akcję to przepraszam.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365