Racjonalista - Strona głównaDo treści
Menu?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
29-03-2008 14:08LEGION. (3161 punktów)Menu?
A mi się jakaś dziwna rzecz robi. Kiedy wchodzę na forum, okienko poszerza się i zasłania pasek menu. To wina jakichś błędów na stronie czy fajerlisek mi zwariował?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

placownik (17853 punktów)

   Tak ma być. Pasek menu jest widoczny na stronie głównej, do której można przejść klikając na winietę Racjonalista (u góry strony).

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
LEGION. (3161 punktów)
A czemu? To trochę utrudnia zabawę. Z poziomu forum nie widać ankiety, ani nawet listy nowych wątków na forum. Żeby zerknąć co nowego na forum trzeba by wyjść na stronę główną... Kiszka.

Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
Wojtek (3465 punktów)
Ok, placownik wyjaśnił na tyle, że zrozumiałem swoją pomyłkę. Myślałem, że piszesz o wszystkich menu. To poszerzenie ułatwia czytanie. A menu i tak jest powyżej - by sprawdzić co nowego na forum - kliknąć przycisk "forum".

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
LEGION. (3161 punktów)
Niestety, to nie błąd, szkoda, mi było znacznie wygodniej z paskiem.

Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
placownik (17853 punktów)
>A czemu? To trochę utrudnia zabawę. Z poziomu forum nie widać ankiety, ani nawet listy nowych wątków na forum. Żeby zerknąć co nowego na forum trzeba by wyjść na stronę główną... Kiszka.

   Kiszki trafiały się poprzednio, przy dłuższych dyskusjach. Teraz będzie o nie trudniej. Płacimy za to utrudnieniem, o którym piszesz, a do którego łatwo chyba będzie się przyzwyczaić.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
LEGION. (3161 punktów)
Cytat:
Płacimy za to utrudnieniem, o którym piszesz, a do którego łatwo chyba będzie się przyzwyczaić.

No pewnie niektórym tak, ale jak ma się wolniejsze łącze, to otwieranie kolejnych stron zajmuje trochę. Nawet na 1Mb łączu czasem muszę dobrą chwilę poczekać. A we wrocku mam neo 1Mb dzieloną na 5 komputerów.

Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
29-03-2008 15:26 
 Ocena 1 na 1
stilgar (7322 punktów)
>>A czemu? To trochę utrudnia zabawę. Z poziomu forum nie widać ankiety, ani nawet listy nowych wątków na forum. Żeby zerknąć co nowego na forum trzeba by wyjść na stronę główną... Kiszka.
>   Kiszki trafiały się poprzednio, przy dłuższych dyskusjach. Teraz będzie o nie trudniej. Płacimy za to utrudnieniem, o którym piszesz, a do którego łatwo chyba będzie się przyzwyczaić.
>   Pozdrawiam
>
Niech strój słów podkreśla urodę myśli


U mnie, przy rozdzielczosci 1280x1024 cale forum miesci sie na polowie ekranu - i po lewej i po prawej mam dwa puste pasy - spokojnie znalazloby sie miejsce i dla menu i dla postow.

Moze wiec po prostu zrobic tak, zeby sie automatycznie rozszerzało do wielkosci okna?

Pozwolilem sobie "artystycznie" pokazac ogrom pustego miejsca

webmaster (moderator)
Aktualnego schematu graficznego nie możemy przerobić tak jak chcesz. Trzeba będzie poczekać do kolejnej wersji.
Poza tym, jeżeli ktoś odwiedza forum, to ważniejsza jest dla niego wygoda czytania niż pozycje w menu. Na stronę główną i tak wejdzie, aby sprawdzić wszystkie nowości. Za dużo informacji na raz też nie jest dobre (teraz na forum jest w sam raz). A szybkość otwierania forum też ma znaczenie.
29-03-2008 17:50 
 Ocena 1 na 1
LEGION. (3161 punktów)
Cytat:
Poza tym, jeżeli ktoś odwiedza forum, to ważniejsza jest dla niego wygoda czytania niż pozycje w menu. Na stronę główną i tak wejdzie, aby sprawdzić wszystkie nowości.

No skoro jest, to już milczę. A na stronie głównej nie byłem od miesięcy, bo z forum mogłem sobie wejść wszędzie.
Cytat:
Za dużo informacji na raz też nie jest dobre (teraz na forum jest w sam raz). A szybkość otwierania forum też ma znaczenie.

Skoro jest w sam raz, to już przestaję się czepiać. Przepraszam, nie wiedziałem.

Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
Witold Baryluk (630 punktów)
>Aktualnego schematu graficznego nie możemy przerobić tak jak chcesz. Trzeba będzie poczekać do kolejnej wersji.
>Poza tym, jeżeli ktoś odwiedza forum, to ważniejsza jest dla niego wygoda czytania niż pozycje w menu. Na stronę główną i tak wejdzie, aby sprawdzić wszystkie nowości. Za dużo informacji na raz też nie jest dobre (teraz na forum jest w sam raz). A szybkość otwierania forum też ma znaczenie.

Dziękuje za zmiany, i zgadzam się co do argumentacji. O to mi właśnie chodziło w moich propozycjach.
Wojtek (3465 punktów)
>A mi się jakaś dziwna rzecz robi. Kiedy wchodzę na forum, okienko poszerza się i zasłania pasek
>menu. To wina jakichś błędów na stronie czy fajerlisek mi zwariował?
>
Pewnie FF. Mój nie wariuje, Opera pokazuje dobrze, IE też. Więc to raczej u Ciebie.

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
LEGION. (3161 punktów)
Wojtek:
Pewnie FF. Mój nie wariuje, Opera pokazuje dobrze, IE też. Więc to raczej u Ciebie.

Placownik:
Tak ma być. Pasek menu jest widoczny na stronie głównej, do której można przejść klikając na winietę Racjonalista (u góry strony).

Może ustalcie wspólną wersję.

Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
Wojtek (3465 punktów)
Pierwsza moja wersja wynikała z niezrozumienia problemu

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365