>Ech, myślę, że shoutboxa można już zlikwidować, w takiej formie nie jest do niczego potrzebny, >świadczy o tym fakt, że nikt nie pisał w nim od ponad 2 miesięcy. Ostatni wpis jest z 12.1.08. >Jeżeli sietbox nie jest w widocznym miejscu, to równie dobrze może go nie być. Poza tym rozjeżdża się przy poszerzonej wersji strony :/
|