>Każde życie się kończy i szkoda końca każdego życia, ale weźmy pod uwagę, że akurat to życie trwało bez mała 93 lata i było piękne. Pewnie, że tym większa strata, ale i jest kogo wspominać, i za co wspominać:
Zgadzam się, ale i tak mi smutno. Od niedawna zapoznaję się z jej dorobkiem powieściowym. Piękna literatura, piękny, ciekawy człowiek.
"Nie masz bowiem na tej Ziemi szaleństwa bestii, którego by nie przewyższył nieskończenie obłęd człowieka" H. Melville
|