Pisanie (lub nie) na żywca nie niesie z sobą ryzyka na Zachodzie. To może być całkiem proste (prawo Mayera/Blocha), rozluźnione "divagorowanie". Pamiętać jednak należy o tym, że "język nie powinien dawać świadectwa różnicom" (Eco).
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.