Czy ktoś z Uczestników forum, kto jest w tej kwestii poinformowany, mógłby się podzielić swoją opinią, gdzie najlepiej (w Polsce  studiować filozofię? W miarę możliwości proszę o wymienienie kilku możliwości, ze wskazaniem, które są lepsze, a które gorsze. Szczególnie interesuje mnie to, czy jest duża różnica w poziomie między Warszawą a Toruniem. Moje zainteresowania skupiają się na ontologii i epistemologii. Osoby związane z konkretną uczelnią proszę o obiektywizm  Z góry dziękuję za pomoc. PS: Przepraszam, bo wiem, że ten wątek jest niemerytoryczny, więc w zasadzie nieuprawniony... Ale zadając tutaj to pytanie mam szanse, że otrzymam odpowiedź godną zaufania. |