Racjonalista - Strona głównaDo treści
Humor

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
04-12-2008 18:20MociumPan (744 punktów)Humor
Mam takie pytanko i w zasadzie prośbę do webmastera racjonalisty.pl
Czemu na w/w forum nie ma działu związanego z humorem ??

Czy ktoś uważa iż "racjonaliści" to aż tak prymitywne "plemię" ??
Moim skromnym zdaniem przydał by się dział na tym forum który sprzyjałby lepszemu samopoczuciu...
Jakieś śmieszne tematy: fotografie/video itp. mogłyby umilić i rozweselić człowieka...
A zauważyłem brak tego typu postów na forum racjonalisty... dlatego że nie ma po prostu tego typu wątków gdzie zamieścić...

Proszę aby się wypowiedzieli aktywni użytkownicy tego forum..
Czy przydał wdł. Was by się dział z humorem na forum ??
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>Czy ktoś uważa iż "racjonaliści" to aż tak prymitywne "plemię" ??

Ze swojej strony robię co mogę, a mogę robić jedynie za... STAŃCZYKA!

Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
MociumPan (744 punktów)
>>Czy ktoś uważa iż "racjonaliści" to aż tak prymitywne "plemię" ??
>Ze swojej strony robię co mogę, a mogę robić jedynie za... STAŃCZYKA!
>
Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina


heheh

A tak wracając do tematu... duzo jest np skeczy religijnych np: George Carlin'a (niestety już nieżyjącego) - które w takim dziale "humor' jak najbardziej znalazłyby swoje miejsce...
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>A tak wracając do tematu... duzo jest np skeczy religijnych np: george carlin'a (niestety już nieżyjącego) - które w takim dziale "humor' jak najbardziej znalazły by swoje miejsce...

Mówisz - masz!

pl.youtube.com/watch?v=5QpOs4w6TYg

Pojawia się np. w "Ciekawostkach" na stronie głównej portalu. Stamtąd zaczerpnąłem!


Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
webmaster (moderator)
Wiele zależy od formy i celu. Jeżeli celem działu miałoby być żartowanie np. z wierzących, to nie. Jeżeli formą byłoby tylko publikowanie skopiowanych żarcików, to też nie.
Ale jeżeli formą byłoby umieszczanie ciekawych materiałów i linków, a celem ich popularyzacja, to jestem za. Jest sporo takich rzeczy, ale nie ma miejsca gdzie by były zebrane, czasem trudno je znaleźć. Może na początek wystarczy wątek w którym umieścimy propozycje i zobaczymy, co z tego wyniknie

ps. Wątki o lekturach racjonalnych jakoś zamarły - może przydałaby się osoba, która by te propozycje usystematyzowała?
04-12-2008 19:11 
 Ocena 1 na 1
MociumPan (744 punktów)
Cytat:
>Wiele zależy od formy i celu. Jeżeli celem działu miałoby być żartowanie np. z wierzących, to nie.


Oczywiście że nie.. ja mam na myśli szeroko pojęty humor... wszystko co śmieszy w jednym dziale...

Cytat:
Jeżeli formą byłoby tylko publikowanie skopiowanych żarcików, to też nie.
> Ale jeżeli formą byłoby umieszczanie ciekawych materiałów i linków, a celem ich popularyzacja, to jestem za.


Otóż to... ja często przeglądam wykop.pl i pomysłowość użytkowników tego portalu nie ma granic... więc pomyślałem iż przydał by się taki dział na forum racjonalisty gdzie moglibyśmy podobne znaleziska umieszczać...

Cytat:
Jest sporo takich rzeczy, ale nie ma miejsca gdzie by były zebrane, czasem trudno je znaleźć. Może na początek wystarczy wątek w którym umieścimy propozycje i zobaczymy, co z tego wyniknie


To już Twoja w tym głowa... - ...ja tylko dałem pewną propozycję która mogłaby ku temu sprostać

Pozdrawiam.
04-12-2008 19:43 
 Ocena 3 na 3
lotrek (14275 punktów)
>Wiele zależy od formy i celu. Jeżeli celem działu miałoby być żartowanie np. z wierzących, to nie.

Jak dobrze zrozumiałem, wierzący to są "święte krowy" i specjalna ochrona im przysługuje. Ja wiem, że nie należy się śmiać, czy też żartować z czyjegoś kalectwa, lecz oni mają to na własne życzenie. A może chodzi o niechlubny artykuł 196? Nie ma się czego obawiać, oskarżony miałby liczne grono wiernych kibiców wśród nas

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
jotkael (jkl;)
> A może chodzi o niechlubny artykuł 196? Nie ma się czego obawiać, oskarżony miałby liczne grono wiernych kibiców wśród nas
Halo, czy leci z nami adwokat?
jad11 (18783 punktów)

>Moim skromnym zdaniem przydał by się dział na tym forum który sprzyjał by lepszemu samopoczuciu...
>Jakieś śmieszne tematy: fotografie/video itp. mogły by umilić i rozweselić człowieka...

Jestem za. Świetny pomysł.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
   
Brakuje także:
- działu kulinarnego,
- działu porad związanych z seksem,
- kącików dla wędkarzy, brydżystów, szachistów, majsterkowiczów, kolekcjonerów monet, znaczków pocztowych, pocztówek, etykiet zapałczanych, kart telefonicznych, breloczków do kluczy, przywieszek do telefonów komórkowych, komiksów, książek, filmów, płyt audio i empetrójek...

Nie jestem przeciwny stworzeniu na portalu miejsca na humor. Po prostu wybiegam myślami w przyszłość...

PS Pełno tu zabawnych oraz "zabawnych" postów i osób.

   
04-12-2008 20:02 
 Ocena 4 na 4
placownik (17853 punktów)

>Brakuje także:- działu kulinarnego,
>- działu porad związanych z seksem,
>- kącików dla wędkarzy, brydżystów, szachistów, majsterkowiczów, kolekcjonerów monet, znaczków pocztowych, pocztówek, etykiet zapałczanych, kart telefonicznych, breloczków do kluczy, przywieszek do telefonów komórkowych, komiksów, książek, filmów, płyt audio i empetrójek...

   I kącika złamanych serc. Ateistycznych. Bo wbrew temu co twierdzą niektórzy, my też mamy serca.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
04-12-2008 20:18 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>   wbrew temu co twierdzą niektórzy, my też mamy serca.
A ja to mam nawet żołądek... Ale stołuję się gdzie indziej.
.
04-12-2008 20:36 
 Ocena 1 na 1
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>>   wbrew temu co twierdzą niektórzy, my też mamy serca.
>A ja to mam nawet żołądek... Ale stołuję się gdzie indziej.

Wszyscy mamy żołądki, a niektórzy mają nawet... równe!

Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
04-12-2008 22:07 
 Ocena 2 na 2
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>   I kącika złamanych serc.
   
Dział porad seksualnych obejmuje kącik złamanych serc.

Przecież:
- 90% przypadków złamania serca wynika z braku seksu,
- 9% z marnego seksu,
- a 1% z niewiedzy, że dobry seks naprawia 99% złamanych serc.

   
MociumPan (744 punktów)
>>   I kącika złamanych serc.
>   Dział porad seksualnych obejmuje kącik złamanych serc.
>Przecież:
>- 90% przypadków złamania serca wynika z braku seksu,
>- 9% z marnego seksu,
>- a 1% z niewiedzy, że dobry seks naprawia 99% złamanych serc.

>   

Ja tutaj poważny temat zakładam a Wy sobie jaja robicie...
04-12-2008 22:52 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Ja tutaj poważny temat zakładam a Wy sobie jaja robicie...
   
Skądże - rozwijamy twój pomysł!
   
MociumPan (744 punktów)
>>Ja tutaj poważny temat zakładam a Wy sobie jaja robicie...
>   Skądże - rozwijamy twój pomysł!
>   

heh... w pewnym stopniu masz racje...
W końcu w co drugim temacie można coś śmiesznego wyczytać "jajcarzy" tutaj nie brakuję... lecz mimo wszystko sadzę iż na forum racjonalisty dział z humorem jak najbardziej miałby rację bytu...
jotkael (jkl;)

>Dział porad seksualnych obejmuje kącik złamanych serc.
>Przecież:
>- 90% przypadków złamania serca wynika z braku seksu,
>- 9% z marnego seksu,
>- a 1% z niewiedzy, że dobry seks naprawia 99% złamanych serc

Dziękuję za radę.
To mi uprzytomniło, że za długo siedzę przy kompie.
No to tego... dobranoc.
liberalatheist/enfant/budzik (64444 punktów)

   No przecież jest Kanał przebrzydłej i perfidnej ateistycznej indoktrynacji!!!

   Niezbędnik ateisty.

   Profesjonalne tłumaczenia pasjonaty i studenta filologii angielskiej.

   Rozmaite skecze o religii, recenzje książek, a wkrótce konferencje światopoglądowo-naukowe, Pat Condell na bieżąco, kawa i ciastka dla każdego oraz moc innych atrakcji.

   Zapraszam.

Kanał perfidnej ateistycznej indoktrynacji - Zapraszam!
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>   No przecież jest Kanał przebrzydłej i perfidnej ateistycznej indoktrynacji!!!

DO-RO, czyli... dobra robota!

Ziomku - kolego trojga imion!
Wiem, że próbowałeś odpalić w "Mózgu" racjonalistyczne kino.
Tak się składa, że znam właściciela i już załatwiłem sprawę.
Trzeba jednak dograć szczegóły i to w tri miga.
Przyjechał do Polski tylko w związku z organizacją festiwalu:
www.4festiwal.mozg.pl/
Po festiwalu odfruwa do Australii i będzie... dupa zimna!
Jeśli nadal jesteś zainteresowany, to daj głos.
Znajdziesz mnie tu - na portalu, albo w "Mózgu" - zazwyczaj po północy!
Można się umorusać przy tej kreciej robocie ale... ile satysfakcji!
Można indywidualnie ale w kupie raźniej bruździć czarnym.
Śpiesz się waść! Czekam.


Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
liberalatheist/enfant/budzik (64444 punktów)
>>   No przecież jest Kanał przebrzydłej i perfidnej ateistycznej indoktrynacji!!!
>DO-RO, czyli... dobra robota!Ziomku - kolego trojga imion!
>Wiem, że próbowałeś odpalić w "Mózgu" racjonalistyczne kino.
>Tak się składa, że znam właściciela i już załatwiłem sprawę.

   Super, będzie można odpalić 'Boga, którego nie było' Briana Flemminga i 'Mesjasza' Derrena Browna.
   Przy okazji zrobi się spotkanie kujawskiego oddziału PSR.

>Trzeba jednak dograć szczegóły i to w tri miga.
>Przyjechał do Polski tylko w związku z organizacją festiwalu:
>www.4festiwal.mozg.pl/
>Po festiwalu odfruwa do Australii i będzie... dupa zimna!Jeśli nadal jesteś zainteresowany, to daj głos.

   Daję głos.


Kanał perfidnej ateistycznej indoktrynacji - Zapraszam!
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>>Wiem, że próbowałeś odpalić w "Mózgu" racjonalistyczne kino. Tak się składa, że znam właściciela i już załatwiłem sprawę.
>   Super, będzie można odpalić 'Boga, którego nie było' Briana Flemminga i 'Mesjasza' Derrena Browna.

Umówiłem się z Janicem, że jak trzeba, to nawet raz w tygodniu mam do dyspozycji... "czarną salę"!
Trzeba tylko obstalować jakiś [najlepiej stały!] dzień tygodnia.
Weekendy odpadają - w końcu muszą z czegoś żyć!
Sprzęt, nagłośnienie jest. Dogadać szczegóły i... działać!

>   Przy okazji zrobi się spotkanie kujawskiego oddziału PSR.

A jest takowy? Jeśli tak, to się skutecznie... ukrywa!

>>Przyjechał do Polski tylko w związku z organizacją festiwalu:
>>www.4festiwal.mozg.pl/
>>Po festiwalu odfruwa do Australii i będzie... dupa zimna!
>>Jeśli nadal jesteś zainteresowany, to daj głos.

>   Daję głos.

OK!... słyszę!

Ps.
Zauważyłem w poczcie Twojego priva.
W takim razie robię rząd i zmywam się stąd.
Resztę Ci powiem i umówimy się na privie.


Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
glingor (640 punktów)
Niezły kanał, ps. w wolnym czasie potłumacz trochę Billa Mahera
Jakbyś natknął się na religilous daj znać

pozdrawiam


prawdziwy tradycjonalista modli się do słońca i z ognia nie korzysta
diogenes (42753 punktów)
>Czy przydał wdł. Was by się ...

Jaj ci u nas dostatek.
tadeusz.przestasz (24 punktów)

>Czemu na w/w forum nie ma działu związanego z humorem ??

Całe forum jest związane z Humorem. Publicystyczna,heroiczna walka z tradycjami o ponadtysiącletnich korzeniach o cywilizacyjno-kulturalnych zasługach nie do przecenienia to jest właśnie dobry humor.
Dla tych którzy słabo wierzą w Naukę i Rozum.
05-12-2008 12:40 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>heroiczna walka z tradycjami o ponadtysiącletnich korzeniach o cywilizacyjno-kulturalnych zasługach nie do przecenienia to jest właśnie dobry humor.
Jeszcze lepszym żartem jest walka krzewicieli owej "tradycji o ponadtysiącletnich korzeniach o cywilizacyjno-kulturalnych zasługach nie do przecenienia" z jej poprzedniczką.
.
sztejkat (4743 punktów)
>Mam takie pytanko i w zasadzie prośbę do webmastera racjonalisty.pl
>Czemu na w/w forum nie ma działu związanego z humorem ?? (....)

Młotek służy do wbijania gwoździ a racjonalista.pl do promowania racjonalizmu. Czyli myślenia, myślenia i jeszcze piętnaście razy myślenia.

Do rozweselania służy pudelek

Jestem za tym by miejsca, także w sieci, zachowywały swój celowy charakter - biblioteka miejscem wypożyczania książek a nie filmów, klub miejscem spotkań a nie piwopojem, itp.

Sztywniak jestem i tyle.

Pozdrawiam,

Tomasz Sztejka
Kozak (140 punktów)
>Mam takie pytanko i w zasadzie prośbę do webmastera racjonalisty.pl
>Czemu na w/w forum nie ma działu związanego z humorem ??
>Czy ktoś uważa iż "racjonaliści" to aż tak prymitywne "plemię" ??
>Moim skromnym zdaniem przydał by się dział na tym forum który sprzyjałby lepszemu samopoczuciu...
>Jakieś śmieszne tematy: fotografie/video itp. mogłyby umilić i rozweselić człowieka...
>A zauważyłem brak tego typu postów na forum racjonalisty... dlatego że nie ma po prostu tego typu
>wątków gdzie zamieścić...
>Proszę aby się wypowiedzieli aktywni użytkownicy tego forum..
>Czy przydał wdł. Was by się dział z humorem na forum ??
>
Zobacz prę wypowiedzi powyżej.
A potem powiedz do lustra to samo co powyżej.

A ja ci powiem, że dzisiaj rozmawiałem z wyjątkowo inteligentnym i nieprzeciętnie przystojnym gościem.
I o tym fakcie powiedziałem mojej żonie.
Na jej zaciekawienie i zadane wobec mnie pytanie gdzie i kiedy?
Odpowiedziałem!!!
Przy goleniu kochanie!!
PS I zobacz nie trzeba jakiegoś specjalnego działu.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365