Racjonalista - Strona głównaDo treści
Spotkanie Racjonalistów - Bydgoszcz 14 I 2009 r.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
12-01-2009 23:55Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)Spotkanie Racjonalistów - Bydgoszcz 14 I 2009 r.
Ocena 1 na 1

********************* SPOTKANIE RACJONALISTÓW - BYDGOSZCZ 14 I 2009 r. **********************

   Zapraszamy na kolejne spotkanie bydgoskich racjonalistów:

Kiedy : 14 I 2009 godz. 19:00 [ wyjątkowo w Środę! ]
Gdzie : Klub "Mózg" Bydgoszcz ul. Gdańska 10
Po co : rewolucja!

   Tym razem nie damy ciała i puścimy w końcu zajawki filmów, które w perspektywie pokażemy w ramach "Kina Racjonalisty" w pięknej i klimatyzowanej "czarnej sali" klubu "Mózg"!.
Potem będziemy pyszczeć co nas... boli!
I wymyślimy na to jakieś... lekarstwo!
A tematów jest... sporo!

Szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej: kujawy.psr.org.pl
Uwaga! Działa już lokalne... forum!

Ps.
Tradycyjnie: meldować, kto chce przygalopować:
Sławek Dutkiewicz
lp.pw@bsipyt

************************************ ZAPRASZAMY !!! ***********************************
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

małolata (369 punktów)
A Wy ciągle z tym Mózgiem, który notabene wywołuje konsternacje wśród moich niewtajemniczonych znajomych, kiedy do nich dzwonię, mówiąc 'jestem w Mózgu'. Najczęstsza odpowiedź - 'ta, a ja w wątrobie'.
Jednak przyznam, że Mózg ciekawszy od Klubu Garnizonowego. Chociaż ostatnio nowe krzesła dostaliśmy!
Maciej Twardowski (2606 punktów)
Ja sadze, ze to swietne miejsce dla naszych spotkan. Przeciez sama nazwa "Mozg" jakby z zalozenia ma cos wspolnego z mysleniem i po czesci zobowiazuje
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>A Wy ciągle z tym Mózgiem,

Jako czołowy bezmózgowiec obcuję z "Mózgiem" w celach... terapeutycznych!

>który notabene wywołuje konsternacje wśród moich niewtajemniczonych znajomych,

Za moich czasów [ale... zgrzybiałem!] ludkowie mieli inne powody przyprawiające ich o... konsternację!

>kiedy do nich dzwonię, mówiąc 'jestem w Mózgu'.

Najprostsze rozwiązanie... nie dzwonić!

>Najczęstsza odpowiedź - 'ta, a ja w wątrobie'.

Co za... niedowiarki!

Swoją drogą mnie do konsternacji doprowadziłby telefon:
"Jestem w Niebie, fajna impreza, muzę zapodaje sam DJ Pan Bóg, wracam jutro"
Niestety to... nierealne!
Z bardzo prostego powodu - mianowicie... nie mam telefonu!

>Jednak przyznam, że Mózg ciekawszy od Klubu Garnizonowego.

Masz Ci! A cóż to za... porównanie?
Jasne, że lepiej siedzieć w "Mózgu" niż w... "Garnizonie"!

>Chociaż ostatnio nowe krzesła dostaliśmy!

To pewnie w ramach przygotowań do... mszy polowej!
Zadbali o Wasze dupy teraz czas zadbać o Wasze... dusze!
Pewnikiem niebawem dostaniecie w charakterze pasterza jakiegoś... Biskupa Polowego!

Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
A-TEISTA
Witam serdecznie!!!!

Zbliżają się wielkimi krokami obchody urodzin naszego wielkiego myśliciela Karola Darwina i w związku z tym wychodząc naprzeciw oczekiwaniom powstały bardzo ciekawe bluzy dzięki którym każdy może wyrazić siebie!!! Zapraszam wszystkich do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie:

www.allegr(*)ins_darwin_fsm_hit_rozm_l.html

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365