> A Wy ciągle z tym Mózgiem,Jako czołowy bezmózgowiec obcuję z "Mózgiem" w celach... terapeutycznych!> który notabene wywołuje konsternacje wśród moich niewtajemniczonych znajomych,Za moich czasów [ale... zgrzybiałem!] ludkowie mieli inne powody przyprawiające ich o... konsternację!> kiedy do nich dzwonię, mówiąc 'jestem w Mózgu'.Najprostsze rozwiązanie... nie dzwonić!> Najczęstsza odpowiedź - 'ta, a ja w wątrobie'.Co za... niedowiarki!Swoją drogą mnie do konsternacji doprowadziłby telefon: "Jestem w Niebie, fajna impreza, muzę zapodaje sam DJ Pan Bóg, wracam jutro"Niestety to... nierealne!Z bardzo prostego powodu - mianowicie... nie mam telefonu!> Jednak przyznam, że Mózg ciekawszy od Klubu Garnizonowego.Masz Ci! A cóż to za... porównanie?Jasne, że lepiej siedzieć w "Mózgu" niż w... "Garnizonie"!> Chociaż ostatnio nowe krzesła dostaliśmy!  To pewnie w ramach przygotowań do... mszy polowej!Zadbali o Wasze dupy teraz czas zadbać o Wasze... dusze! Pewnikiem niebawem dostaniecie w charakterze pasterza jakiegoś... Biskupa Polowego!
Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
|