Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zwiastowanie Latającego Potwora Spaghetti

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
18-01-2009 22:29chatan (107 punktów)Zwiastowanie Latającego Potwora Spaghetti
Ocena 12 na 12
Chciałbym ogłosić dobrą nowinę!!! Zaprawdę, Zaprawdę...Powiadam Wam grzeszni Spaghetto żercy, jeślim skłamał, to niech się moja dusza w kotle spaghetti na wolnym ogniu dusi..
W Poznaniu, gdzie Lech, Czech i Rus skrzyżowali swe drogi...na Placu, gdzie niedawno Miłościwie Nam Panujący karakan dziękował za czyn zbrojny, powstańczy...27 grudniowy...w owym właśnie Poznaniu, nie gdzie indziej - objawił się Nasz Pan...Wybawiciel, tego świata, Spaghetti odkupiciel..
Kto więc na siłach i wierny...niech w swej prawicy spaghetti dzierży...i dnia 3.02. na Plac Wolności bieży...!!!! Msza Kościoła Latającego Potwora Spaghetti rozpoczyna się o 19,00...Liczę na was!!! alleluja, Macki Do Góry...bracia pastafarianie!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)Odp: zwiastowanie Latającego Potwora Spaghetti

>alleluja, Macki Do Góry...bracia pastafarianie!
Super tekst - podoba mi się to.
Proszę jednak o pisanie "bieży" przez samo "ż".

Pozdrawiam - Zbyszek


Przewartościowanie wszelkich wartości
- oto moja formuła dla aktu najwyższego namysłu ludzkości nad sobą,
aktu, który stał się we mnie ciałem i geniuszem. /Friedrich Nietzsche/
chatan (107 punktów)
>>alleluja, Macki Do Góry...bracia pastafarianie!
>Super tekst - podoba mi się to.
>Proszę jednak o pisanie "bieży" przez samo "ż".

>Pozdrawiam - Zbyszek
...uuups... dysortografik..."to ja"..., ale nie o to, nie o to...
Jak Pisałem Gorąąąco Zapraszam...Proszę zgłaszać się na listę, duża liczba osób, będzie wymagała pozwoleń. chętni niech piszą na adres: lp.pw@ihcugon.s !!!
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
Wszędzie źle, ale w Warszawie najgorzej.
Cokolwiek ciekawego by się nie działo, musi dziać się we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu...
Mogę tylko życzyć powodzenia i czekać, aż coś podobnego zostanie zorganizowane w stolicy.
Niech Jego Makaronowa Macka będzie z Wami!
RAmen


"Nigdy się nie spełniamy. Jesteśmy dwiema otchłaniami - studnią wpatrzoną w niebo."
małolata (369 punktów)
>Wszędzie źle, ale w Warszawie najgorzej.
>Cokolwiek ciekawego by się nie działo, musi dziać się we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu...
>Mogę tylko życzyć powodzenia i czekać, aż coś podobnego zostanie zorganizowane w stolicy.

Niech nie narzeka, tylko sam coś zorganizuje
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
Wolę narzekać i czekać, aż kogoś moje narzekania poruszą i coś zorganizuje.
A Ty, droga Małolato, lepiej przypomnij sobie, że jesteś administratorem na pewnym forum, o czym, zdaje się, kompletnie zapomniałaś

"Nigdy się nie spełniamy. Jesteśmy dwiema otchłaniami - studnią wpatrzoną w niebo."
jarekland (142470 punktów)Odp: Zwiastowanie Latającego Potwora Spaghetti
>Chciałbym ogłosić dobrą nowinę!!!
>
Dobre
Pozdrowienia
Mijo (396 punktów)
Genialne, chyba należałoby, drodzy Pastafarianie ze Stolicy wybrać się do Poznania!
Zorganizujmy Pastagrzymkę !

webmaster (moderator)
Na takie spotkanie można się nawet wybrać w stroju liturgicznym:
www.allegr(*)ins_darwin_fsm_hit_rozm_l.html
czaplicka (5782 punktów)
>Chciałbym ogłosić dobrą nowinę!!! Zaprawdę, Zaprawdę...Powiadam Wam grzeszni Spaghetto żercy,
>jeślim skłamał, to niech się moja dusza w kotle spaghetti na wolnym ogniu dusi..
>W Poznaniu, gdzie Lech, Czech i Rus skrzyżowali swe drogi...na Placu, gdzie niedawno Miłościwie Nam
>Panujący karakan dziękował za czyn zbrojny, powstańczy...27 grudniowy...w owym właśnie Poznaniu, nie
>gdzie indziej - objawił się Nasz Pan...Wybawiciel, tego świata, Spaghetti odkupiciel..
>Kto więc na siłach i wierny...niech w swej prawicy spaghetti dzierży...i dnia 3.02. na Plac
>Wolności bieży...!!!! Msza Kościoła Latającego Potwora Spaghetti rozpoczyna się o 19,00...Liczę na
>was!!! alleluja, Macki Do Góry...bracia pastafarianie!
>
Ramen!!!!!

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365