 |
Zwiastowanie Latającego Potwora Spaghetti Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 18-01-2009 22:29 | chatan (107 punktów) | Zwiastowanie Latającego Potwora Spaghetti
12 na 12 | Chciałbym ogłosić dobrą nowinę!!! Zaprawdę, Zaprawdę...Powiadam Wam grzeszni Spaghetto żercy, jeślim skłamał, to niech się moja dusza w kotle spaghetti na wolnym ogniu dusi.. W Poznaniu, gdzie Lech, Czech i Rus skrzyżowali swe drogi...na Placu, gdzie niedawno Miłościwie Nam Panujący karakan dziękował za czyn zbrojny, powstańczy...27 grudniowy...w owym właśnie Poznaniu, nie gdzie indziej - objawił się Nasz Pan...Wybawiciel, tego świata, Spaghetti odkupiciel.. Kto więc na siłach i wierny...niech w swej prawicy spaghetti dzierży...i dnia 3.02. na Plac Wolności bieży...!!!! Msza Kościoła Latającego Potwora Spaghetti rozpoczyna się o 19,00...Liczę na was!!! alleluja, Macki Do Góry...bracia pastafarianie!
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Zbyszek Bryłowski (7257 punktów) | Odp: zwiastowanie Latającego Potwora Spaghetti |
> alleluja, Macki Do Góry...bracia pastafarianie!Super tekst - podoba mi się to.  Proszę jednak o pisanie "bieży" przez samo "ż". Pozdrawiam - Zbyszek 
Przewartościowanie wszelkich wartości - oto moja formuła dla aktu najwyższego namysłu ludzkości nad sobą, aktu, który stał się we mnie ciałem i geniuszem. /Friedrich Nietzsche/
|
|
 | | chatan (107 punktów) | > >alleluja, Macki Do Góry...bracia pastafarianie!> Super tekst - podoba mi się to. > Proszę jednak o pisanie "bieży" przez samo "ż".> Pozdrawiam - Zbyszek  ...uuups... dysortografik..."to ja"..., ale nie o to, nie o to... Jak Pisałem Gorąąąco Zapraszam...Proszę zgłaszać się na listę, duża liczba osób, będzie wymagała pozwoleń. chętni niech piszą na adres: lp.pw@ihcugon.s !!!
|
|
1 na 1 siarkofrut (2125 punktów) (zablokowany) | Wszędzie źle, ale w Warszawie najgorzej. Cokolwiek ciekawego by się nie działo, musi dziać się we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu... Mogę tylko życzyć powodzenia i czekać, aż coś podobnego zostanie zorganizowane w stolicy. Niech Jego Makaronowa Macka będzie z Wami! RAmen
"Nigdy się nie spełniamy. Jesteśmy dwiema otchłaniami - studnią wpatrzoną w niebo."
|
|
 | | małolata (369 punktów) | > Wszędzie źle, ale w Warszawie najgorzej.> Cokolwiek ciekawego by się nie działo, musi dziać się we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu...> Mogę tylko życzyć powodzenia i czekać, aż coś podobnego zostanie zorganizowane w stolicy.Niech nie narzeka, tylko sam coś zorganizuje
|
|
|  | siarkofrut (2125 punktów) (zablokowany) | Wolę narzekać i czekać, aż kogoś moje narzekania poruszą i coś zorganizuje. A Ty, droga Małolato, lepiej przypomnij sobie, że jesteś administratorem na pewnym forum, o czym, zdaje się, kompletnie zapomniałaś 
"Nigdy się nie spełniamy. Jesteśmy dwiema otchłaniami - studnią wpatrzoną w niebo."
|
|
| jarekland (142470 punktów) | Odp: Zwiastowanie Latającego Potwora Spaghetti | > Chciałbym ogłosić dobrą nowinę!!!> Dobre  Pozdrowienia
|
|
3 na 3 | Mijo (396 punktów) | Genialne, chyba należałoby, drodzy Pastafarianie ze Stolicy wybrać się do Poznania!  Zorganizujmy Pastagrzymkę !
|
|
| czaplicka (5782 punktów) | >Chciałbym ogłosić dobrą nowinę!!! Zaprawdę, Zaprawdę...Powiadam Wam grzeszni Spaghetto żercy, >jeślim skłamał, to niech się moja dusza w kotle spaghetti na wolnym ogniu dusi.. >W Poznaniu, gdzie Lech, Czech i Rus skrzyżowali swe drogi...na Placu, gdzie niedawno Miłościwie Nam >Panujący karakan dziękował za czyn zbrojny, powstańczy...27 grudniowy...w owym właśnie Poznaniu, nie >gdzie indziej - objawił się Nasz Pan...Wybawiciel, tego świata, Spaghetti odkupiciel.. >Kto więc na siłach i wierny...niech w swej prawicy spaghetti dzierży...i dnia 3.02. na Plac >Wolności bieży...!!!! Msza Kościoła Latającego Potwora Spaghetti rozpoczyna się o 19,00...Liczę na >was!!! alleluja, Macki Do Góry...bracia pastafarianie! > Ramen!!!!!
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|