Racjonalista - Strona głównaDo treści
Spotkanie Racjonalistów - Bydgoszcz

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
21-01-2009 07:39Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)Spotkanie Racjonalistów - Bydgoszcz

******************** " SPOTKANIE RACJONALISTÓW " - BYDGOSZCZ 23 I 2009 r. ********************


Co: rewolucyjne knucie
Gdzie: Klub "MÓZG" Bydgoszcz ul. Gdańska 10
Kiedy: 23 I 2009 r. [piątek!] godz. 18:00
   
   Zapraszamy wszystkich heretyków, schizmatyków, ekskomunikowanych, apostatów itp. indywidua - potocznie zwane... racjonalistami na kolejny sabat!

W programie:

I. GODZ. 18:00 Zwiastuny filmów, które zamierzamy pokazać w ramach "Kina Racjonalisty" w najbliższym czasie [luty/marzec].

II. GODZ. 19:00 Sprawy organizacyjne oraz debata na temat szczegółów obchodów "Dnia Darwina"
[zgodnie z ustaleniami z poprzedniego spotkania!].

III. GODZ. 20:00 "Dyskoteka Poj... Człowieka" [dla zainteresowanych!]
szczegóły: www.racjonalista.pl/forum.php/s,178428

Ps.
Ułatwicie nam życie jeżeli będziecie meldować kto chce przygalopować:
Sławek Dutkiewicz lp.pw@bsipyt

************************************* ZAPRASZAMY ! **************************************

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

PTRqwerty
>        Zapraszamy wszystkich heretyków, schizmatyków, ekskomunikowanych, apostatów itp. indywidua -
>potocznie zwane... racjonalistami na kolejny sabat!

ojojoj. A mówiliście że dla Was racjonalizm to coś więcej niż antykatolickość. A tu proszę... nawet protestant uchodzi za racjonalistę.

Filmy edukacyjne powiadasz będą
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>>        Zapraszamy wszystkich heretyków, schizmatyków, ekskomunikowanych, apostatów itp. indywidua - potocznie zwane... racjonalistami na kolejny sabat!

>ojojoj.
ajajaj!

>A mówiliście że dla Was racjonalizm to coś więcej niż antykatolickość.

Nigdy nie mówiłem, iżem... racjonalista!
Zawsze powiadam się... anarchistą! [niewierzącym-praktykującym!]
Ile razy mam to powtarzać żeby... dotarło?
Antykatolickość - to wypadkowa ateizmu [ewentualnie skutek uboczny!], a jam... 100% ateista!

>A tu proszę... nawet protestant uchodzi za racjonalistę.

A cóż w tym... dziwnego?
Jam jest również... protestant!
Non stop przeciwko czemuś... protestuję!

>Filmy edukacyjne powiadasz będą

Tak powiadam i tak... będzie!
Jednak na pornosy... nie ma co liczyć!
Sorry - Batory! Nasz projektor spaliłby się ze... wstydu!
Niemniej... ZAPRASZAM!


Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365