>> Zapraszamy wszystkich heretyków, schizmatyków, ekskomunikowanych, apostatów itp. indywidua - potocznie zwane... racjonalistami na kolejny sabat!
>ojojoj. ajajaj!
>A mówiliście że dla Was racjonalizm to coś więcej niż antykatolickość.
Nigdy nie mówiłem, iżem... racjonalista! Zawsze powiadam się... anarchistą! [niewierzącym-praktykującym!] Ile razy mam to powtarzać żeby... dotarło? Antykatolickość - to wypadkowa ateizmu [ewentualnie skutek uboczny!], a jam... 100% ateista!
>A tu proszę... nawet protestant uchodzi za racjonalistę.
A cóż w tym... dziwnego? Jam jest również... protestant! Non stop przeciwko czemuś... protestuję!
>Filmy edukacyjne powiadasz będą
Tak powiadam i tak... będzie! Jednak na pornosy... nie ma co liczyć! Sorry - Batory! Nasz projektor spaliłby się ze... wstydu! Niemniej... ZAPRASZAM!
Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
|