****************** Kolejne SPOTKANIE RACJONALISTÓW! - BYDGOSZCZ 29 I 2009 r. ******************Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne: czwartkowe Spotkanie Racjonalistów . Tradycyjnie już spiskujemy w: klubie "MÓZG" ["czarna sala"] Bydgoszcz ul. Gdańska 10 Najbliższe spotkanie w: czwartek - 29 I 2009r. o godz. 19:00 Będzie co będzie! - ewentualnie, to co ma być lub - to co miało być! Temat przewodni: Dzień Darwina i rozkład jazdy na miesiąc LUTY! Wiem, że jest sesja egzaminacyjna - w związku z tym... miejsc siedzących nie zabraknie! lp.pw@bsipyt @lud Sławek ************************************** ZAPRASZAMY ! ************************************* |