Ano rzeczywiście, stronka warta uwagi.
Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że tak na racjonaliście jak i na "śfini" pewna część wypowiedzi jest pisana subiektywnie. Nie ma co się temu za bardzo dziwić, bo jest to chyba normalne, że zawsze nasze poglądy wpływają na naszą obiektywność. Ale po przejrzeniu śfini można trochę lepiej poznać inne punkty widzenia i "zreformować" swoje własne. Też polecam.
|