>Hej! Zróbmy dzień Darwina w Poznaniu! Możemy umówić się w Palmiarni albo w Zoo, albo gdzieś w >knajpie? bardzo fajny pomysł, chętnie bym się spotkał z racjonalistami z Poznania termin 20 luty wcześniej zaproponowany możemy wykorzytsać i spotkać się np w sharku ?lub sarp ?
|