Racjonalista - Strona głównaDo treści
Urodziny Darwina, Konkursy i Życzenia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
11-02-2009 23:24Katarzyna (2198 punktów)Urodziny Darwina, Konkursy i Życzenia
Ocena 6 na 6
Moi Ulubieni Forumowicze
Z okazji urodzin Darwina (za czterdzieści minut), składam Nam najserdeczniejsze życzenia nieustannej dociekliwości, ważkich pytań i drobnych pytanek, wątpienia niezgaszonego nigdy pewnością, dziwienia się, dociekania, patrzenia, słuchania (krytycznego hi hi), wąchania, smakowania i dotykania świata i cieszenia się swoim niedowiarstwem

Zapraszam też Forumowiczów młodszych (gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne) do zgłaszania swoich grup "plakatowych" - bo zostały już tylko trzy dni (termin zgłoszeń upływa 15.02.2009)...

Wszystkich zapraszam do podzielenia się sposobem uczczenia tego dnia... może dokładne obejrzenie mijanego na spacerze drzewa, albo zjedzenie sałatki ze "wspólnogenowych" bananów w miłym towarzystwie jakiejś "nagiej małpy", może jakiś wierszyk okolicznościowy, przecież jesteście tacy utalentowani pełna dowolność - będę zachwycona.

pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>zjedzenie sałatki ze "wspólnogenowych" bananów w miłym towarzystwie jakiejś
>"nagiej małpy"

@lud ... czyli brakujące ogniwo w teorii Darwina zgłasza się się na... ochotnika!
"Małpy"... to rozumiem, ale dlaczego... "nagiej"?
Czyżby tę "sałatkę z bananów" podawano w... saunie?

Pozdrawiam [wszystkie miłośniczki... "nagich małp!"

@lud Sławek

Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
Katarzyna
"Małpy"... to rozumiem, ale dlaczego... "nagiej"?Czyżby tę "sałatkę z bananów" podawano w... saunie?Pozdrawiam [wszystkie miłośniczki... "nagich małp!" @lud

Sławku.
"Naga małpa" to człowiek po prostu
(Doku, nie miałam na myśli bonobo)
Co do ubrania się nie czepiam, to już prywatna sprawa "zjadaczy sałatki" hi hi...
pozdrawiam
Andrzej Wendrychowicz (6624 punktów)
> może jakiś wierszyk okolicznościowy, przecież jesteście tacy
>utalentowani pełna dowolność - będę zachwycona.
>pozdrawiam[/color]

Wierszyk? Ależ proszę bardzo!

Świętujmy hucznie rocznicę Darwina.
Ona nam pokazał gdzie się życie zaczyna.
Po mojej brodzie i włochatej klatce.
Widać, że mam to po małpie pramatce.
Ale skąd jest piękna Katarzyna?
Katarzyna

>Zapraszam też Forumowiczów młodszych (gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne) do zgłaszania
>swoich grup "plakatowych" - bo zostały już tylko trzy dni (termin zgłoszeń upływa
>15.02.2009)...

Termin zgłoszeń został przedłużony do dnia 3 marca z uwagi na trwające w kilku województwach ferie zimowe.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365