>>Przestali pisać, że "post został usunięty, gdyż narusza >>Regulamin, ponieważ." >>Teraz publikują posty... po 5-ciu dniach. >Widocznie nie chcą się więcej ośmieszać poziomem postów, lecz cóż taka jest cena popularności. Jak pisał Lem:"Nie miałem pojęcia, że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie zajrzałem do Internetu". >
Z moich obserwacji wynika, że moderacji dokonuje jakiś dziurawy programik wybierający co, kiedy i czy zmoderować, a także z jakiego powodu ocenzurować, zupełnie losowo. No chyba, że się moderatorzy przepracowali i zupełnie nie pojmują kontekstu wypowiedzi.
|