>Dziś pierwszy jest maja - >Święto ludzi pracy... >Nie dla tych, co w domu >Bez pracy... rodacy... >W pochodzie nie pójdą, >Sztandaru nie niosą, >Znajdą pożywienie >na śmietniku nocą... > Tak dziś 1 maja - to czas nie do wiary dla tych, którzy w pochodach dzierżyli sztandary , Sierp i Młot, Lenin na złotym pomniku ,dziś swe miejsce na historii znależli śmietniku . I choć to co naokół nie jest dobrobytu znakiem , wolę być głodnym wolnym niż sytym robakiem .
rafa04
|