Racjonalista - Strona głównaDo treści
NORMALNIEJEMY ???

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
03-05-2006 15:51Nie_Mira (80 punktów)NORMALNIEJEMY ???
Konstytucja bez znaczenia,
Lata niewoli potrzebne...
Krew, którą nasiąkła ziemia -
W powstaniach, które haniebne...
Ludzie mądrość odzyskują,
Duch zabawy najważniejszy!
Dziś weekendu potrzebują,
A im dłuższy to piękniejszy...
Święta, które dawne czasy
Wspomnieniami przywołują -
Znieść!!... Niech karmi dzisiaj masy:
Hipermarket... Niech kupują!!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
Co Autor(ka) chciał(a) nam przez to powiedzieć?

fides ex necessitate esse non debet
Nie_Mira (80 punktów)

>fides ex necessitate esse non debet

Fides ita ut montes transferere
et
Fides sine operibus mortua est.

Wiersz był moją reakcją na tekst, w którym piszący neguje praktyczne znaczenie Konstytucji 3-go Maja dla Polski i całego świata. Pragnie zniesienia tego święta, żałując jednocześnie "najdłuższego weekendu w nowożytnej Europie"

"Wielu zaś pierwszych będzie ostatnimi, a ostatnich pierwszymi".
Piotr Patucha (2279 punktów)
>Wiersz był moją reakcją na tekst, w którym piszący neguje praktyczne znaczenie Konstytucji 3-go Maja dla Polski i całego świata. Pragnie zniesienia tego święta, żałując jednocześnie "najdłuższego weekendu w nowożytnej Europie"
>
"Wielu zaś pierwszych będzie ostatnimi, a ostatnich pierwszymi".


Proponuję umieścić posta w dziale "komentarze" na stronie z tekstem. Czemu mamy polemizować w imieniu A. Koraszewskiego, skoro to on, jak sądzę, ma "ale" do K3Maja?

Podobnie jest w wątku "Filozofia Agnosiewicza". Wypowiadają się wszyscy prócz M.A.

Co jest grane? Czy nie można napisać komentarza do tekstu? Przecież autorzy są zawiadamiani na skrzynkach. Chyba, że ktoś dostaje dużo śmiecia na maila i przestaje z niego korzystać.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365