>Wiersz był moją reakcją na tekst, w którym piszący neguje praktyczne znaczenie Konstytucji 3-go Maja dla Polski i całego świata. Pragnie zniesienia tego święta, żałując jednocześnie "najdłuższego weekendu w nowożytnej Europie" > "Wielu zaś pierwszych będzie ostatnimi, a ostatnich pierwszymi".
Proponuję umieścić posta w dziale "komentarze" na stronie z tekstem. Czemu mamy polemizować w imieniu A. Koraszewskiego, skoro to on, jak sądzę, ma "ale" do K3Maja?
Podobnie jest w wątku "Filozofia Agnosiewicza". Wypowiadają się wszyscy prócz M.A.
Co jest grane? Czy nie można napisać komentarza do tekstu? Przecież autorzy są zawiadamiani na skrzynkach. Chyba, że ktoś dostaje dużo śmiecia na maila i przestaje z niego korzystać.
|