>>każdemu kto jeszcze nie widział gorąco polecam, szczególnie >>fanom nauki >A co to jest "fan nauki", tak przy okazji? nie lubię takich "scholastycznych" dyskusji na temat znaczenia słów, więc: ktoś kto nie jest naukowcem, ale żywo interesuje nauką, jej osiągnięciami i aktualnym stanem badań. p.s. oczywiście można podciągnąć pod to kogoś kto się interesuje nauką tylko po to by ją dyskredytować i wyszukiwać podknięcie oraz argumenty przeciw, ale zasadniczo nie ma co o tym dyskutować. o wiele ciekawsza jest sama konferencja i do jej komentowania zachęcam. sam jeszcze do końca nie widziałem wszystkich części.
|